To już drugi Bobas Miesiąca w rodzinie. Siostrzyczka Milana skończyła trzy latka

  • 03.03.2020, 10:02
  • ART
To już drugi Bobas Miesiąca w rodzinie. Siostrzyczka Milana skończyła…
Milan Maniecki wygrał lutową edycję plebiscytu na Bobasa Miesiąca, organizowanego przez "Lokalną". To pierwsze dziecko w historii naszego konkursu, które ma rodzeństwo z tym samym tytułem.

W 2017 roku, również w lutym, plebiscyt wygrała Maja, siostrzyczka Milana. Dziewczynka 11 stycznia skończyła trzy latka. Natomiast Milan Maniecki urodził się 5 stycznia o godzinie 21.18, ważył 3,2 kg i mierzył 48 cm.

Córka Angeliki i Dawida Manieckich skończyła już trzy latka. Zdjęcie po lewej stronie zostało wykonane w kozielskim szpitalu po narodzinach dziewczynki. Po prawej stronie prezentujemy kard z sesji zdjęciowej, która była jednym z prezentów za zwycięstwo w plebiscycie Bobas Miesiąca.

 

Wygrana, choć zdecydowana, nie przyszła wcale łatwo, bo o zwycięstwo dzielnie walczyło kilkoro innych dzieci. Ale to Milan otrzymał najwięcej głosów w konkursie - blisko pięć tysięcy.

W zabawie wzięło udział 50 dzieci, które urodziły się w kozielskim szpitalu w styczniu tego roku. Milan startował z numerem 10.

Za wygraną otrzyma atrakcyjne nagrody ufundowane przez: fotograf Patrycję Ślusarczyk, salę zabaw Nununu, Świat Maluszka i Modę dla Dzieci, Sklep Mały Miś, hotel „Magiczny Zakątek” w Raszowej, niepubliczny żłobek „Malinowa Chatka”, market E.Leclerc, Cewe Sp. z o.o., Artystyczną Pracownię Tortów „Candoria”, CUK Ubezpieczenia, Auto Centrum Koźle - Lellek Group, Fotolaser oraz „Nową Gazetę Lokalną”. Gratulujemy!

Szczegółowe wyniki głosowania znajdują się TUTAJ

ART

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe