Targi budowlane "Złota rączka – Rodzina w domu" przełożone

  • 05.03.2020, 14:29 (aktualizacja 09.03.2020, 15:43)
  • A
Targi budowlane "Złota rączka – Rodzina w domu" przełożone
Ogólnopolskie targi „Złota rączka – Rodzina w domu”, które miały się odbyć się Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu w dniach 14-15 marca, z powodu sytuacji z koronawirusem zostały przełożone na 17 i 18 października.

Podczas targów zaprezentują się wystawcy z branży budowlanej, ale nie tylko. To świetna okazja dla wszystkich tych, którzy planują budowę domu, zakup mieszkania lub szykują się do remontu. Wstęp na targi, wszystkie atrakcje i wydarzenia towarzyszące jest bezpłatny.

Przez dwa dni trwania targów odbywać się będą warsztaty m.in. z malowania, tapetowania, kafelkowania, szpachlowania, układania paneli, które poprowadzą nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół im. Papieża Jana Pawła II w Opolu.

Ponadto na scenie dwoje konferenasjerów – Natalia Kryjom-Barylak i Adam Bochenek prowadzić będą blisko 60 rozmów na tematy ważne i potrzebne. Będą to prelekcje ze specjalistami, przedstawicielami poszczególnych firm i instytucji, które zaangażowały się w wydarzenie.

Na miejscu będą dmuchańce i animacje dla dzieci. Będzie można zostawić swoje pociechy pod opieką doświadczonych animatorek, a samemu podejść  na któryś z warsztatów i nauczyć się nowych umiejętności. Dodatkowo targi to także okazja do wyrobienia Karty Opolska Rodzina czy Opolskiej Karty Rodziny i Seniora, które dają wiele możliwości i zniżek dla rodzin.

Podczas targów będzie można przekazać pieniądze na rzecz podopiecznych Fundacji SiePomaga, wesprzeć Dom Matki i Dziecka w Opolu, Opolski Caritas czy Opolskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.

Szczegóły tych zbiórek dostępne będą na facebookowym profilu „Złota rączka – rodzina w domu” oraz na stronie: www.targi-zlotaraczka.pl.

A

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe