Kino Kobiet w "Heliosie". Seans filmu "Pojedynek na głosy"

  • 09.03.2020, 17:19
  • Ł
Kino Kobiet w "Heliosie". Seans filmu "Pojedynek na głosy"
Kolejna edycja Kina Kobiet w kędzierzyńskim „Heliosie” odbędzie się 11 marca o godz. 18.30. Tym razem pokazany zostanie dramat „Pojedynek na głosy”.

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i poznać nowinki kosmetyczne. Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, a wśród nich będzie zaproszenie na weekend do hotelu „Dębowe Wzgórze” w Pokrzywnej. Motywy wieczoru to stylizacja wojskowa w stroje moro i kolor khaki.

Spotkanie zakończy się projekcją filmu „Pojedynek na głosy”. Amatorski kobiecy zespół wspiera się na co dzień i w trudnych chwilach, zgodnie z myślą, że „piosenka jest dobra na wszystko”. Na jego czele stoją: zasadnicza i uzależniona od telezakupów Kate oraz zbuntowana i rozrywkowa Lisa.

Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię śpiewających koleżanek. Kate to miłośniczka znanych klasyków, Lisa natomiast czerpie inspiracje z pierwszych miejsc list przebojów. Ich wzajemne uszczypliwości i sprzeczki zdają się nie mieć końca, co niekorzystnie wpływa na atmosferę w zespole. Jeśli panie nie znajdą wspólnej nuty porozumienia, ich wymarzony występ w Royal Albert Hall stanie pod znakiem zapytania.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe