Co ze śmieciami? Komunikat "Czystego Regionu"

  • 13.03.2020, 17:15
  • Źródło: "Czysty Region"
Co ze śmieciami? Komunikat "Czystego Regionu" W
W związku z coraz poważniejszą sytuacją związaną z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego kontakt klientów ze Związkiem Międzygminnym "Czysty Region" możliwy jest wyłącznie za pośrednictwem komunikacji telefonicznej i elektronicznej.

Z "Czystym Regionem" można się kontaktować, dzwoniąc pod nr tel. 77 446 11 97 lub 77 446 11 93, pisząc wiadomość elektroniczną na adres [email protected] lub korzystając z profilu zaufanego ePUAP.

Dodatkowo, na korytarzach biura rozmieszczone zostały specjalne pojemniki, do których można wrzucać deklaracje i pisma.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników firm wywozowych, zawieszone do odwołania zostają wszystkie Mobilne Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (MPSZOK).

Mogą także nastąpić opóźnienia w odbiorze odpadów komunalnych. Priorytetowo traktowany będzie odbiór odpadów zmieszanych. - Ładowacze, u których występuje największe ryzyko zakażenia i powikłań po chorobie, zostaną oddelegowani do innych prac. Chcemy pracować dla Państwa jak najdłużej, ale aby było to możliwe, musimy wszyscy zachować wyjątkowe środki ostrożności - mówi Brygida Kolenda-Łabuś, Przewodnicząca Zarządu Związku Międzygminnego "Czysty Region".

Źródło: "Czysty Region"

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

xyżż
xyżż 15.03.2020, 12:38
Na kozielskich chodnikach od kilku dni leżą "duże gabaryty", w domkach ludzie wiedzieli, że maja wystawiać. W blokach informacje z terminem wystawiania z zeszłego roku. W śmietnikach grasują wroniska i gołębie, a kontenery brudne i śmierdzące. Na odległość, Czysty Region tylko z daleka

Pozostałe