Treningi online w czasie pandemii

  • 17.03.2020, 16:41
  • Rafał Pulkowski
Treningi online w czasie pandemii
Instruktor fitness oraz trener personalny z dziesięcioletnim stażem Mariusz Krzesaj nie odpuszcza treningów nawet w czasie pandemii. Jednocześnie zachęca innych do aktywności ruchowej i prowadzi zajęcia online.

Do tej pory Mariusz dzielił się swoim doświadczeniem i wiedzą prowadząc różnorodne zajęcia grupowe i treningi indywidualne w ośrodku Rueda Januszkowice oraz SDK RSM Chemik w Kędzierzynie-Koźlu.

- Pomysł na treningi online tkwił w mojej głowie od dawna, bo jest to przyszłość tej branży, a obecna sytuacja to idealny moment, aby połączyć przyjemne z pożytecznym - powiedział Mariusz Krzesaj.

Zajęcia są bezpłatne i dla każdego w każdym wieku. Wszystkie treningi odbywają się na żywo na osobistym profilu facebook Mariusza.

Na podobny pomysł wpadła Katarzyna Pendziałek, instruktorka tańca, również ze Spółdzielczego Domu Kultury RSM Chemik, która w internecie prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Najbliższe odbędą się w środę i piątek o godzinie 10 na osobistym profilu facebook Katarzyny.

Miejskie instytucje także przeniosły się do internetu, dzięki czemu każdy w swoim domu będzie mógł zobaczyć spektakl, koncert lub przeczytać książkę. Listy zajęć znajdziecie na profilach Miejskiego Ośrodka Kultury, Miejskiej Biblioteki Publicznej, Muzeum Ziemi Kozielskiej oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe