Zachowajcie bezpieczny dystans w sklepach i doceńcie pracę kasjerek

  • 18.03.2020, 14:10
  • A
Zachowajcie bezpieczny dystans w sklepach i doceńcie pracę kasjerek
Właściciele marketu E.Leclerc w Kędzierzynie-Koźlu apelują do klientów, by zachowali bezpieczny dystans podczas robienia zakupów. Nie stosując się do zaleceń narażają siebie i innych klientów.

- Mimo czytelnych komunikatów i apeli osoby, które wybierają się na zakupy, niestety nie stosują się do wskazówek, które mają zapewnić im zdrowie i bezpieczeństwo. Uważajcie na siebie i doceńcie kasjerki, które narażają swoje zdrowie, by klienci mieli co jeść w tym ciężkim okresie – apeluje Barbara Warabida-Justyńska, wiceprezes marketu E.Leclerc w Kędzierzynie-Koźlu.

Sklep w trosce o swoich klientów i pracowników wpuszcza jednorazowo na zakupy maksymalnie 30 osób.

- Chcemy zarówno pracownikom jak i kupującym zapewnić jak najwyższy komfort i poczucie bezpieczeństwa w tych trudnych czasach. Wyznaczamy bezpieczne strefy 1,5 m przy ladach z mięsami i wędlinami oraz przy piekarni. Jesteśmy też w trakcie produkcji osłon dla kasjerów – powiedziała nam Barbara Warabida-Justyńska.

Aktualnie w sklepie na zmianie pracuje około 30 osób. Dla zapewnienie komfortu  pracownicy mają możliwość pracy w systemie nocnym.

A

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe