Artystycznie o sporcie

  • 18.03.2020, 15:19
  • ANKO
Artystycznie o sporcie
MOSiR ogłasza konkurs plastyczny „Twoja ulubiona dyscyplina sportowa”. Organizatorzy zapraszają do udziału - wykonania pracy dowolną techniką i przesłania na adres [email protected] do 19.03 do godz. 20.00. Prace zostaną udostępnione na FB, a zwycięży ta, z największą ilością like'ów.

Celem konkursu jest zorganizowanie czasu wolnego. Konkurs jest skierowany do dzieci zamieszkałych w gminie Kędzierzyn-Koźle w wieku do lat 10. Zgodnie z regulaminem tematyka prac plastycznych dotyczy ulubionej dyscypliny sportowej.

Technika prac: dowolna i wykonana samodzielnie. Organizator nie przyjmuje prac zbiorowych. W razie niejasności związanych z regulaminem pracownicy MOSiR proszą o kontakt poprzez profil Facebooka. Każda nadesłana praca (jej zdjęcie) powinna zawierać następujące informacje: imię i nazwisko autora, wiek, tel. kontaktowy rodzica lub opiekuna prawnego oraz dopisek „KONKURS PLASTYCZNY”. Zdjęcie pracy winno  zostać  przesłane od 18.03.2020 r. do 19.03.2020 r. do godz. 20.00 na adres:[email protected]

Wszystkie zdjęcia prac zostaną umieszczone na profilu FB MOSiR od dnia 20.03.2020r. do 21.03.2020 r. do godz. 20.00. O wygranej decyduje największa liczba polubień pod zdjęciem wysłanej pracy.

Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie www.mosirkk.pl i FB w dniu 23.03.2020 r. Dla zwycięzcy konkursu przewidziany jest zestaw gadżetów MOSiR. Prace niezgodne z regulaminem, nie zostaną umieszczone na profilu FB MOSiR. Zdjęcia prac przechodzą na własność organizatorów. Nagroda rzeczowa nie podlega zamianie na inną nagrodę rzeczową, ani na jej równowartość pieniężną. Biorąc udział w konkursie, uczestnik akceptuje jego regulamin.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

 

ANKO

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe