Kolejne trzy osoby z koronawirusem na Opolszczyźnie - dwie z naszego powiatu

  • 22.03.2020, 21:11
  • Rafał Pulkowski
Kolejne trzy osoby z koronawirusem na Opolszczyźnie - dwie z naszego powiatu
Jak poinformował wojewoda opolski Adrian Czubak, w województwie opolskim potwierdzono kolejne trzy przypadki zakażenia koronawirusem, z czego dwie osoby są z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

Do tej pory na Opolszczyźnie było 11 osób z potwierdzonym zakażeniem COVID-19. W niedzielę, 22 marca potwierdzono trzy kolejne przypadki:

• 12 potwierdzony przypadek to kobieta w średnim wieku z pow. nyskiego. Kobieta jest w dobry stanie. W minionym tygodniu wróciła z Niemiec. Aktualnie przebywa w izolacji domowej.

• 13 przypadek to mężczyzna w średnim wieku z pow. kędzierzyńsko-kozielskiego. Mężczyzna jest w stanie dobrym, nie wymaga hospitalizacji. Miał kontakt z osobą zakażoną Covid-19. Przebywa na kwarantannie domowej.

• 14 przypadek to kobieta w średnim wieku z pow. kędzierzyńsko-kozielskiego. Kobieta jest w stanie dobrym, nie wymaga hospitalizacji. Miała kontakt z osobą zakażoną Covid-19. Przebywa na kwarantannie domowej.

Zaniepokojeni mieszkańcy dopytują skąd są te osoby i gdzie pracują. Niestety nikt nie udziela takich informacji.

Rafał Pulkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwator
Obserwator 25.03.2020, 21:43
Co weekend w opolskie zjeżdżają Polacy pracujacy w Niemczech. mimo ograniczeń poruszania się jaki obowiązuje w Niemczech co weekend przekraczają polska granice, nie udają się niestety na 2 tyg kwarantanne a po weekendzie wracają do pracy do Niemiec.. szczycą się swoimi osiągnięciami przejścia granicy na Facebooku i tam też się informują jak wygląda sytuacja na przejściach granicznych.. i Opolanie dziwią się skąd ten wirus??!

Pozostałe