Środa, 21.08.2019

Firma z Krapkowic pomogła naszemu schronisku

  • 26.01.2019, 13:22
  • A
Firma z Krapkowic pomogła naszemu schronisku Dary z Multiserwisu przywiozła Weronika Polak (z lewej) i Jolanta Dwernicka
„MULTIpomoc dla Zwierzaków” to akcja przygotowana przez firmę Multiserwis z Krapkowic. Jej celem było zorganizowanie pomocy dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kędzierzynie-Koźlu.

To nie pierwsza taka akcja krapkowickiego przedsiębiorstwa. Wcześniej pracownicy Multiserwisu pomogli schronisku w Opolu. Teraz załoga, licząca 195 osób, chętnie zaangażowała się w dobrowolną zbiórkę dla naszych zwierzaków.

 

- Nasi czworonożni przyjaciele zostali obdarowani prezentami w postaci: suchej i mokrej karmy, koców, legowisk, kuwet i zabawek. Chcieliśmy wnieść nasz wkład w pomoc dla zwierząt, które potrzebują opieki oraz ludzkiego ciepła – powiedziała Jolanta Dwernicka, specjalista ds. rozwoju personalnego w Multiserwis Sp. z o.o.

 

Akcja krapkowickiej firmy ma też na celu pokazanie innym przedsiębiorcom, jak ważna jest pomoc dla bezdomnych zwierząt, zwłaszcza w okresie zimowym.

 

- Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia schroniska w celu adopcji zwierzaka lub opieki na zasadzie wolontariatu, który polega na wyprowadzaniu na spacery oraz pielęgnacji. Adoptowane zwierzaki odwdzięczają się bezgraniczną miłością i oddaniem. Dlatego zachęcamy do tak szlachetnego uczynku, jakim jest adopcja psa lub kota – przekonuje Weronika Polak, specjalista ds. rozwoju personalnego w Multiserwis Sp. z o.o.

 

W Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Kędzierzynie-Koźlu przebywa obecnie ponad 60 psów i kotów wielu ras i w różnym wieku. Na stronie www.schroniskokk.pl można dokładnie poznać jego mieszkańców. Zwierzęta, oprócz wyżywienia i codziennej opieki, otrzymują regularną pomoc weterynaryjną.

A
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe