Nabór do miejskich szkół i przedszkoli

  • 24.03.2020, 10:26
  • Żródło: Urząd miasta
Nabór do miejskich szkół i przedszkoli Foto: pixabay.com
Do końca marca trwa nabór do przedszkoli w Kędzierzynie-Koźlu. Zapisy do klas pierwszych szkół podstawowych ruszyły 23 marca. Obie rekrutacje prowadzone są w internecie. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym zmieniły się jednak zasady dostarczania dokumentów.

Rekrutacja do przedszkoli potrwa do 30 marca. Dokumenty rekrutacyjne można wrzucić do specjalnie przygotowanych skrzynek w siedzibach placówek. Z uwagi na czasowe ograniczenie funkcjonowania oświaty rodzice nie muszą jednak dostarczać wydrukowanych wniosków osobiście. W tej chwili wystarczy wysłanie mailem skanu aplikacji na adres przedszkola pierwszego wyboru. Rodzice będą uzupełniali wnioski po ustaniu zagrożenia. Rekomenduje się, by wiadomości zawierające dane osobowe, były przesyłane w formie zaszyfrowanej, do której hasło zostanie wysłane w osobnym mailu. Gdy jeden z rodziców przebywa za granicą czy w kwarantannie, dokumenty w formie papierowej zostaną uzupełnione po ustaniu zagrożenia.

Więcej informacji o naborze można znaleźć: TUTAJ

Podobnie wygląda składanie dokumentacji w przypadku rekrutacji do szkół podstawowych, gdzie nabór potrwa do 20 kwietnia br. Aplikacje papierowe można dostarczyć do specjalnie zabezpieczonych urn lub wysłać mailem do placówki pierwszego naboru. Wnioski przesyłane drogą elektroniczną zostaną uzupełnione po ustaniu zagrożenia.

Więcej informacji o naborze można znaleźć: TUTAJ

 

 

Źródło: Urząd miasta

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe