Zakaz wszelkich zgromadzeń, spotkań, imprez czy zebrań

  • 24.03.2020, 14:33
  • ART
Zakaz wszelkich zgromadzeń, spotkań, imprez czy zebrań
- Wprowadzamy ograniczenia w przemieszczaniu się, będą dotyczyć każdego z nas. To, że mamy mniejszy przyrost zachorowań, niż się spodziewaliśmy, nie może nas usypiać. Konieczne jest wprowadzenia w Polsce kolejnych obostrzeń w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa - powiedział na zorganizowanej dziś konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki.

Nowe przepisy zakazują wszelkich zgromadzeń, spotkań, imprez czy zebrań. Będzie można się jednak spotykać z członkami najbliższej rodziny, a także z osobami, z którymi pozostaje się w stałym pożyciu.

➡️ Będzie można wyjść do pracy, sklepu, apteki, lekarza, czy z psem na spacer. Ograniczenie nie będzie dotyczyło wolontariuszy, którzy pomagają seniorom. W zgromadzeniach będą mogły uczestniczyć maksymalnie dwie osoby.

➡️ Za złamanie zakazu można będzie spodziewać się mandatu nawet do 5 tys. zł. Nowych zasad będą pilnowali policjanci. Ograniczenia mają obowiązywać od środy do 11 kwietnia.

ART

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Adam
Adam 26.03.2020, 10:51
Najsmieszniejsze jest to. Ze nikomu niczego niewyjasnili. Ze chiruja ludzi tylko z uposledzana odpornoscia. Zdrowy niema, szans sie rozchirowac. Gowna narobili i klamstwa. Przez. Paranoje wiecej ludzi zginie nisz z powodu grypy. Drodzy ktorzy jestescie zdrowi niedajcie zamknac. Tych panstwa mtorzybpowaznie choruja uwazajcie jak zawsze bo zabija, choroba wspolistniejaca a nie zadna grypa. Wracajcie do normalnego zycia. Niedajcie sie nabierac na te fakty z wiadomosci i pierdzielnie rzadu ktory ma zazadanie nagonic wyborcow na siebie i lobby farmakologiczne. Uzaleznic jeszcze bardziej ludzi od siebie i medycyny zachodu. Natura ma lepsze rozwiazania jak nasze babcie zapobiegaly grypie. Czosnek itp

Jarek
Jarek 24.03.2020, 18:32
Najpierw rząd sprowadza do Polski ludzi z zarażonych obszarów. Ci zamiast siedzieć w domu (gdzie i tak będą zarażać swoja rodzinę), to łażą gdzie chcą, bez żadnej kontroli nad nimi, i zarażają innych ludzi.
I teraz ten sam rząd biadoli że jest tylu zarażonych w Polsce.. a każdy przybył zza granicy.

Pozostałe