Akcja "Razem dla personelu medycznego w Kędzierzynie-Koźlu"

  • 25.03.2020, 17:37
  • Ł
Akcja "Razem dla personelu medycznego w Kędzierzynie-Koźlu"
Kolejną akcję pomocową dla szpitala zakaźnego w Kędzierzynie-Koźlu organizuje Fundacja UNIKUM z Rudna koło Gliwic. Prowadzona jest zbiórka na zakup sprzętu ochronnego dla personelu medycznego.

„Oni walczą dla nas wszystkich - wesprzyjmy ich w tym! Jak zabraknie lekarzy, kto ich wtedy zastąpi i zaopiekuje się chorymi? Nie dopuśćmy do strasznych scen, które znane nam są z mediów z innych krajów” - apeluje fundacja.

UNIKUM postanowiło zakupić przyłbice ochronne, fartuchy włókninowe jednorazowe, ochraniacze na obuwie, rękawiczki winylowe, maseczki ochronne, a także aparat do ozonoterapii.

Środki można wpłacać na konto fundacji: 20 1050 1298 1000 0090 3194 4870 z dopiskiem „Covid 19” lub poprzez stronę: ZRZUTKA.

Jeśli ktoś posiada odzież ochronną można ją również przekazać fundacji, która dostarczy ją do szpitala.

„Oprócz zbiórki na rzeczy ochronne dla lekarzy i pielęgniarek, dostarczymy do szpitala również słodkości i wody mineralne, tak aby personel miał dostęp do szybkiej energii. W ten sposób chcemy powiedzieć 'dziękujemy!' każdemu, kto jest na froncie walki z wirusem” - czytamy na stronie Razem dla personelu medycznego w Kędzierzynie-Koźlu

Ł

Czy obawiasz się zagrożenia koronawirusem?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe