Aktualne informacje na temat koronawirusa w naszym powiecie

  • 26.03.2020, 11:21
  • Źródło: Starostwo Powiatowe
Aktualne informacje na temat koronawirusa w naszym powiecie
Aktualnie w kozielskim szpitalu przebywa 20 pacjentów. Osiem osób z potwierdzonym zakażeniem, dwanaście z podejrzeniem zakażenia.

➡️W szpitalu zakaźnym w Koźlu przebywa obecnie 20 pacjentów, w tym 8 osób z potwierdzonym zakażeniem, reszta to osoby, u których podejrzewa się zakażenie.

➡️W izolacji domowej przebywają trzy osoby z terenu powiatu (z potwierdzonym zakażeniem), w kwarantannie przebywa 139 osób, w kwarantannie w związku z przekroczeniem granicy przebywają 123 osoby, w tym jedna osoba w kwarantannie zorganizowanej. 21 osób objętych jest nadzorem epidemiologicznym.

➡️25 marca na polecenie Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Opolu, bryg. Piotr Dudek p.o. Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu przekazał na ręce Jacka Mazura, p.o. Zastępcy Dyrektora ds. Medycznych Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu, 11 sztuk respiratorów. Przekazanie odbyło się z zachowaniem środków bezpieczeństwa (na zdjęciu).

 

Informacje z 26.03.2020 r z godz. 10.25

Źródło: Starostwo Powiatowe

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zbulwersowana..
Zbulwersowana.. 26.03.2020, 23:11
Czemu miasto nie jest poddawane dezynfekcji?? Jest tu tyle firm robiących środki dezynfekcyjne.. Zrobili zakaźny to mogliby chodniki, ławki, przystanki itp pryskać, żeby chociaż w jakimś stopniu pomoc mieszkańcom tym, którzy musza wyjść z mieszkań.. Sadzenie drzewek nie pomoże..

Pozostałe