Interweniujemy do skutku

  • 26.03.2020, 12:10 (aktualizacja 26.03.2020, 12:36)
  • ANKO
Interweniujemy do skutku foto: ANKO
Choć temat koronawirusa nie schodzi z czołówek praktycznie wszystkich redakcji, to czasami trzeba się też pochylić nad tematami nieco bardziej przyziemnymi. Najwyraźniej dla niektórych dziura w chodniku okazuje się problemem nie do rozwiązania.

Pytanie zasadnicze, czy powiększające się z dnia na dzień zapadlisko na rogu ul. Piastowskiej i Stolarskiej w Koźlu zostanie usunięte dopiero wówczas, gdy któremuś z pieszych coś się stanie? Temat ten podjęliśmy 4 marca CZYTAJ - INTERWENCJA
 
Wydawałoby się, że po deklaracji złożonej przez Arkadiusza Krysia zarządzającego nowo powstałym (z dniem 1.01.2020 r.)  wydziałem tutejszego starostwa, który przejął schedę po Powiatowym Zarządzie Dróg w Kędzierzynie-Koźlu, sprawa zostanie załatwiona. Nic bardziej mylnego.

Minęły już ponad trzy tygodnie, a nikomu nie przyszło nawet do głowy, aby zabezpieczyć to miejsce jakimiś barierkami lub chociażby taśmami. Tym bardziej, że dziur w chodniku, do których wpadają kostki brukowe jest coraz więcej, co świadczy tylko o tym, że powierzchnia zapadliska systematycznie się powiększa. Takie podejście urzędników może zastanawiać tym bardziej, że ul. Piastowska jest główną arterią komunikacyjną Koźla. Do tematu powrócimy niebawem.

 

ANKO

Zdjęcia (3)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

podpis
podpis 27.03.2020, 01:34
jeśli dobrze pamiętam, to w tym miejscu już się raz chodnik zapadł i to głęboko. A pan Kryś, to po prostu nieporozumienieman

Pozostałe