Bobas lutego wybrany. Po zaciętej walce wygrał Nikodem

  • 31.03.2020, 09:13
  • ART
Bobas lutego wybrany. Po zaciętej walce wygrał Nikodem
To była jedna z bardziej emocjonujących edycji plebiscytu na Bobasa Miesiąca. Konkurs dostarczył mnóstwa wrażeń rodzinom dzieci, które rywalizowały o zwycięstwo. Po zaciętej walce wygrał Nikodem Nosol z Witosławic.

Zwycięzca urodził się 9 lutego osiem minut po północy. W chwili przyjścia na świat ważył 3,31 kg i mierzył 55 cm. Rodzina Nikodema solidnie przygotowała się do rywalizacji o zwycięstwo i już kilka miesięcy wcześniej zaczęła zbierać kupony do głosowania. W sumie zgromadziła ich ponad 1900, a w całym głosowaniu zwycięzca otrzymał prawie 6500 punktów. Słowa uznania należą się również rodzinie Julii Gabras, która podjęła wyrównaną walkę o zwycięstwo. Dziewczynka ostatecznie zajęła drugie miejsce. W głosowanie najbardziej zaangażowała się Dagmara Ciechanowicz, babcia Julii, która również zbierała kupony.

- Na pewno będziemy mieli mnóstwo wspomnień z wycinania kuponów. To był miły czas dla naszej rodziny. Chcielibyśmy wygrać, ale to tylko zabawa. Trzeba podejść do tego z dystansem - przyznała Dagmara Ciechanowicz, kiedy przyjechała do redakcji z kuponami na swoją ukochaną wnuczkę.

Trzecie miejsce zajęła Emilia Busz, która otrzymała najwięcej głosów za pośrednictwem esemesów i bardzo długo prowadziła w konkursie. W zabawie wzięło udział 58 dzieci. Nikodem w konkursie miał numer 14.

Za wygraną otrzyma atrakcyjne nagrody ufundowane przez: fotograf Patrycję Ślusarczyk, salę zabaw Nununu, Świat Maluszka i Modę dla Dzieci, Sklep Mały Miś, hotel „Magiczny Zakątek” w Raszowej, niepubliczny żłobek „Malinowa Chatka”, market E.Leclerc, Cewe Sp. z o.o., Artystyczną Pracownię Tortów „Candoria”, CUK Ubezpieczenia, Auto Centrum Koźle - Lellek Group, Fotolaser oraz „Nową Gazetę Lokalną”. Gratulujemy i wszystkim dzieciom życzymy dużo zdrówka!

Szczegółowe wyniki głosowania znajdują się TUTAJ

ART

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe