W Kędzierzynie-Koźlu powstał „Hotel dla Medyka”

  • 04.04.2020, 22:56
  • Źródło: Urząd wojewódzki
W Kędzierzynie-Koźlu powstał „Hotel dla Medyka” Hotel Hugo Business&Spa
W trosce o bezpieczeństwo i komfort kadry medycznej szpitala monoprofilowego w Kędzierzynie-Koźlu, wojewoda opolski uruchomił „Hotel dla Medyka”- w którym odpocząć może kilkadziesiąt osób.  

Hotel Hugo Business & Spa w Kędzierzynie-Koźlu od blisko dwóch tygodni znany jest jako „Hotel dla Medyka” – z którego, z inicjatywy wojewody opolskiego Adriana Czubaka, skorzystać może kadra medyczna szpitala monoprofilowego dla osób z podejrzeniem lub zakażeniem koronawirusem. Obiekt posiada 42 pokoje, restaurację oraz strefę SPA. Znajduje się poza ścisłym centrum miasta w malowniczej dzielnicy Sławięcice.

- Pierwszych gości powitaliśmy już w miniony poniedziałek – relacjonuje wojewoda opolski. – Rola całego personelu medycznego jest nieoceniona. Hotel przygotowany jest na przyjęcie osób, które na co dzień podejmują walkę o zdrowie i życie opolskich pacjentów. W tych trudnych czasach nie możemy jednak zapominać, że Ci nasi bohaterowie, mają również swoje rodziny, bliskich których nie chcą narażać na ewentualną możliwość zakażenia koronawirusem. Hotel dla Medyka” ma być zatem ostoją i miejscem odpoczynku, nierzadko chwilowym domem dla personelu medycznego – dodaje.

Źródło: Urząd wojewódzki

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Krawcu
Krawcu 09.04.2020, 17:20
Tak problem w tym, że hotel przyjmuje tylko lekarzy - wprost rewelacyjnie SKANDAL
Joke
Joke 06.04.2020, 11:28
Dla przyszłych gosci koronawirus w cenie pobytu
Ewa
Ewa 05.04.2020, 22:35
Super pomysł. Hotel świetny i obsługa genialna. Polecam z calego serca na imprezy jak ślub itp.

Pozostałe