Niedziela, 18.08.2019

Futbol przeciwko używkom

  • 30.01.2019, 18:18 (aktualizacja 30.01.2019, 19:46)
  • Źródło: Policja
Futbol przeciwko używkom
Międzygminny turniej halowej piłki nożnej dla uczniów szkół podstawowych, zorganizowano w ramach programu „Bezpieczna gmina” w Zespole Gimnazjalno-Szkolno-Przedszkolnym w Pawłowiczkach.

Piętnastą już edycję imprezy pod hasłem „Stop nałogom” zorganizowano został pod patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Kędzierzynie-Koźlu, wójtów gmin Pawłowiczki i Polska Cerekiew oraz przewodniczącego IPA Kędzierzyn-Koźle.

 

W rozgrywkach wzięli udział młodzi piłkarze ze szkół podstawowych z Polskiej Cerekwi, Pawłowiczek, Maciowakrza, Gościęcina, Jakubowic i Wronina.

Pierwsze miejsce wywalczyli gospodarze z Pawłowiczek. Za nimi znalazła się drużyna z Wronina, a trzecia lokatę zajęli młodzi futboliści z Polskiej Cerekwi. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez urzędy gmin Pawłowiczki i Polska Cerekiew oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Policjantów IPA Region Kędzierzyn-Koźle.

Turniej zorganizował i poprowadził dyżurny KPP asp. sztab. Marcin Gajdzica.

 

Sportowa rywalizacja miała na celu promowanie wśród młodych życia fair play, bez używek i nałogów. W trakcie zawodów funkcjonariusze rozmawiali z uczniami na temat negatywnego wpływu używek na życie człowieka oraz bezpiecznych form spędzania wolnego czasu podczas ferii zimowych.

 

Źródło: Policja

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe