Środa, 21.08.2019

Kino Kobiet w „Heliosie”. Seans filmu "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3"

  • 05.02.2019, 09:30 (aktualizacja 05.02.2019, 09:52)
  • Ł
Kino Kobiet w „Heliosie”. Seans filmu "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3"
Kolejna edycja Kina Kobiet w kędzierzyńskim „Heliosie” odbędzie się 6 lutego o godz. 18.30. Tym razem panie zobaczą komedię pt. „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”.

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” w holu kina na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i nowinkach kosmetycznych, a także uzyskać różne porady. Nie zabraknie ciekawych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

 

 

W związku z klasykiem, jakim jest film „Kogel-mogel”, tym razem na spotkaniu królować ma moda PRL-u. Fryzury i kreacje z tamtego okresu mile widziane. Kreatywność z pewnością zostanie dostrzeżona i nagrodzona.

 

 

Spotkanie zakończy się projekcją komedii "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Kasia nadal mieszka we wsi Brzózki, gdy do Polski wraca niespodziewanie jej syn. Marcin ma pomysł na niecodzienny biznes i od razu wpada w kłopoty.

W tym czasie w Warszawie celebrytka Wolańska wydaje kontrowersyjną książkę. Jej mąż i córka mają dość jej dziwactw i uciekają z domu. Najpierw odwiedzają Piotrusia, który wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny. Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy.

Ł
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe