Nie musisz jeździć do sklepów rolniczych. Kupuj części online!

  • 29.04.2020, 14:44
  • Artykuł sponsorowany
Nie musisz jeździć do sklepów rolniczych. Kupuj części online!
Z ograniczeniami, jakie pociąga za sobą wybuch epidemii, musi zmagać się wiele branż, a wyzwania dotyczące prowadzenia działalności nie omijają także sektora rolniczego. Wielu rolników musi nadal realizować swoje obowiązki, takie jak prace polowe, serwisowanie maszyn czy zakup niezbędnych części rolniczych. W przypadku tego ostatniego zadania z pomocą mogą przyjść sklepy online. W jakim zakresie możemy liczyć na wsparcie specjalistów?

Rolnictwo w czasie innowacji

Dziś trudno wyobrazić sobie prowadzenie prac rolniczych z wykorzystaniem sprzętów, jakie popularne były jeszcze chociażby 30 czy 20 lat temu. Rozwój nowoczesnych technologii wciąż zmienia oblicze rolnictwa, co ma swoje plusy chociażby w zwiększaniu wydajności prowadzonych działań, minimalizowaniu przestojów podczas pracy czy poprawie jej efektywności. Innowacje nie omijają sektora rolniczego – w każdym sezonie możemy liczyć na wsparcie zaawansowanego sprzętu, funkcjonalnych rozwiązań czy usług pozwalających na ułatwienie prac.

Na rozwój gospodarstw mają wpływ nie tylko innowacje dostarczane przez światowych gigantów tworzących rozwiązania dla rolnictwa, ale także postawy samych rolników. Znajduje to swoje odzwierciedlenie szczególnie w przypadku rodzinnych gospodarstw, gdzie przekazywane przez doświadczonych rolników wartości i tradycje spotykają się z wiedzą i nowoczesnym podejściem młodszego pokolenia. Jednym z przykładów, jest wykorzystanie Internetu w codziennej pracy. Dziś trudno wyobrazić sobie brak dostępu do sieci, z której rolnicy korzystają w poszukiwaniu niezbędnej wiedzy, inspiracji czy podczas zakupów online. W dobie ograniczeń wynikających z epidemii to wyjątkowe udogodnienie. Dlaczego warto z niego korzystać?

 

Udogodnienia e-commerce dla rolników

Wraz z pokonywaniem barier technologicznych znikają także opory przed zakupami online. Dziś zdecydowana większość użytkowników sieci z powodzeniem korzysta z dobrodziejstw oferowanych przez branżę e-commerce. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza teraz, gdy z uwagi na konieczność wprowadzenia dodatkowych obostrzeń w przestrzeni publicznej, dostęp do sklepów stacjonarnych jest ograniczony. Decydując się na zakupy online, zyskujemy szansę na szeroki wybór produktów, które mogą zostać dostarczone wprost pod nasze drzwi.

Na tym jednak nie kończą się korzyści, jakie oferują branży rolniczej zakupy online. Kupując w sieci części do maszyn, akcesoria czy odzież ochronną, w prosty sposób możemy porównywać dostępne rozwiązania i ceny. Innowacyjne rozwiązania e-commerce sprawiają, że za pośrednictwem sieci możemy skonsultować swój wybór lub poprosić obsługę o dodatkowe informacje tak, jakbyśmy odwiedzali sklep stacjonarny. Pomogą nam w tym np. chat boty, z których możemy skorzystać, odwiedzając wybrany sklep online i zadając pytanie konsultantom. Ciekawym przykładem jakościowego podejścia do obsługi klienta może być ZENOX.pl – internetowy supermarket rolniczy, w asortymencie którego znajdziemy ponad 200 tys. produktów, a doświadczony personel wspiera klientów, udzielając im informacji i rad zarówno poprzez czat na stronie, konsultacje telefoniczne i mailowe, jak i poprzez kanały społecznościowe marki.

 

Wygoda, profesjonalizm i bezpieczeństwo

Sytuacja, w której korzystanie ze sklepów stacjonarnych może być trudniejsze niż zwykle, rodzi ryzyko przestojów, a na te trudno sobie pozwolić, chcąc z sukcesem realizować obowiązki na polu i w gospodarstwie. Dlatego jedną z kluczowych korzyści, jakie niosą ze sobą zakupy w sieci, jest możliwość zamówienia określonych produktów w dogodnej chwili, np. w czasie weekendu lub podczas przerwy w pracy. W wielu przypadkach szeroki asortyment umożliwia przygotowanie się do nadchodzącego sezonu poprzez zakup wszystkich niezbędnych produktów w jednym miejscu – i to bez wychodzenia z domu!

Właściciele sklepów rolniczych online dokładają wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę. Poza fachowym doradztwem, możemy także liczyć na atrakcyjne promocje czy akcje rabatowe. Co więcej, wspomniany wyżej internetowy sklep rolniczy ZENOX.pl zapewnia swoim klientom darmową dostawę przy zakupach za min 150 zł i aż 100 dni na zwrot towaru, jeśli zakup okaże się nietrafiony. Skorzystanie z oferty dostępnej w sieci to doskonały dowód na to, że nowoczesna technologia branży e-commerce i profesjonalizm sektora rolniczego tworzą zgrany duet.

Korzystając z zakupów online i licznych udogodnień, takich jak szybka wysyłka, kompleksowe wsparcie konsultantów czy możliwość wyboru optymalnej formy dostawy, mamy okazję, aby przekonać się, że to niezwykle komfortowe rozwiązanie. Dzięki niemu zaoszczędzimy czas, który poświęcić można na dodatkowe zadania, jakie czekają na nas podczas prac w gospodarstwie!

 

 

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe