Licealiści stworzyli aplikację internetową Sworker

  • 01.05.2020, 10:42
  • Ł
Licealiści stworzyli aplikację internetową Sworker
Zdalne nauczanie nie oznacza, że uczniowie nie rozwijają swoich umiejętności. Młodzież z II Liceum Ogólnokształcącego w Kędzierzynie-Koźlu cały czas udoskonala internetową aplikację Sworker.

Projekt tworzą młodzi, utalentowani oraz pomysłowi ludzie z kędzierzyńskiego ogólniaka, zrzeszeni w stowarzyszeniu „LynxCerasus”. Uczniowie chcą edukować i zachęcać do działalności obywatelskiej poprzez dostarczanie światu nowoczesnych technologii.

Właśnie dlatego stworzyli aplikację internetową Sworker ułatwiającą firmom, przedsięwzięciom, organizacjom pozarządowym oraz grupom nieformalnym zarządzanie pracą zespołu. Aplikacja służy również do tworzenia stron internetowych: stron projektów oraz stron wydarzeń. Interfejs Sworkera jest stworzony tak, by każdy chętnie mógł z niego korzystać na co dzień - co oznacza, że jest prosty i łatwy w użytkowaniu.

Dzięki tej aplikacji większość stron, których dotychczas używaliśmy do organizacji naszej pracy, dzielenia się plikami oraz informowania naszej społeczności o swoich działaniach i wydarzeniach, odejdą w zapomnienie.

Aplikacja w ramach projektu jest darmowa i nie ma żadnych mikropłatności ani opłat startowych. Dlatego Sworker jest wyjątkowy i przeznaczony dla każdego. Jego twórcami są: uczniowie i absolwenci II LO: Adam Wróbel, Kamil Grabiński i Arkadiusz Małachowski.

Więcej o projekcie dowiecie się: TUTAJ

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe