Dzień świstaka? Zderzenie motocykla z osobówką

  • 09.05.2020, 18:48
  • Rafał Pulkowski
Dzień świstaka? Zderzenie motocykla z osobówką
W sobotę, 9 maja około godziny 17.30 na ul. Raciborskiej w Solarni doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Dzień wcześniej w tym miejscu doszło do podobnego zdarzenia.

Na miejsce zadysponowano policję, straż pożarną oraz zespół ratownictwa medycznego. Jak udało się ustalić, kierujący bmw wyjeżdżając spod sklepu w niedozwolonym miejscu wymusił pierwszeństwo nad prawidłowo jadącym motocyklem od strony Kuźni Raciborskiej w kierunku Kędzierzyna-Koźla. Ranny kierowca jednośladu został zabrany do szpitala w Rybniku.

Mieszkańcy Solarni skarżą się na postawiony jakiś czas temu mur tuż przy wyjeździe z ulicy Kościuszki. Jednak przy wyjeździe ustawione jest lustro, które umożliwia bezpieczne włączenie się do ruchu. Problem w tym, że wielu kierowców przecina linię ciągłą wyjeżdżając spod sklepu.

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 09.05.2020, 23:19
mur jest rzeczywiście i ciekawym jest fakt że ściana jest doklejona do słupa elektrycznego. ciekawe kto wydał pozwolenie na taką budowlę, a wspomniane lustro jest tak małych rozmiarów, że przy przepisowej prędkości masz maksymalnie 2 sekundy żeby bezpiecznie włączyć się do ruchu...

Pozostałe