Niedziela, 18.08.2019

Labirynt zagrał w Athenie

  • 09.02.2019, 15:47 (aktualizacja 09.02.2019, 17:05)
  • Rafał Pulkowski
Labirynt zagrał w Athenie
Nowy zespół rockowy pojawił się na kędzierzyńskiej scenie muzycznej. Tworzą go świetni muzycy z bogatym doświadczeniem, którzy przypadkiem spotkali się i stworzyli wspólny projekt.

W miniony piątek, 8 lutego w restauracji Athena, "Labirynt" zadebiutował przed publiką. Co ciekawe pełen po brzegi lokal wypełnili m.in. również świetni muzycy z Kędzierzyna-Koźla, ale i fani rocka i popu.

Muzycy "Labiryntu" znani są z innych projektów - szczególnie perkusista Przemysław Niemiec. Gitarzysta Jacek Szczepanik również znany jest z kilku kędzierzyńskich formacji. Na basie gra Dariusz Statkiewicz - poza światem muzycznym można go kojarzyć z ratownictwem wodnym i zapasami. Na instrumentach klawiszowych nie mniej znany Michał Drzazga, który ubarwia całość chórkami. Perełką okazuje się lider (znany w nieco węższym jak na razie gronie) Adam Hallek - z świetnym i charakterystycznym wokalem.

Podczas ich pierwszego koncertu zaprezentowali światowe covery rockowo-popowe z lat 80 i 90 - niektóre we własnych aranżacjach.

 

- Zaczęliśmy współpracę prawie dwa lata temu, jednak dopiero teraz postanowiliśmy pokazać się światu. Mam ogromną przyjemność grać z nimi, ponieważ są to zawodowi muzycy - powiedział Adam Hallek, wokalista zespołu "Labirynt".

 

Muzycy wykonują głównie covery w języku angielskim, jednak rozpoczęli już prace nad autorskim materiałem. Najbliższe koncerty odbędą się w Brzeźcach, Strzelcach Opolskich i Opolu (szczegóły już niebawem na ich fanpage'u).

Rafał Pulkowski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe