Koncert Bolewski & Tubis specjalnie dla mieszkańców Kędzierzyna-Koźla

  • 15.05.2020, 10:47
  • Ł
Bolewski | Tubis - TWÓJ ŚLAD (official video)
loadingŁaduję odtwarzacz...
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na minikoncert online duetu Bolewski & Tubis, który odbędzie się 15 maja o godz. 21. Transmisja na Facebooku MOK.

Będzie to wyjątkowa okazja, aby posłuchać ich nowych utworów w niecodziennych, domowych wersjach. Muzycy zaprezentują premierowe single „Twój ślad” oraz „Ocean” pochodzące z najnowszej płyty zatytułowanej „Bez końca”, której premiera zaplanowana jest na wrzesień 2020 roku. Przypomną także kilka utworów z pierwszej płyty „Lunatyk” wydanej w 2018 roku.

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ

Bolewski & Tubis to Radek Bolewski, śpiewający i grający na perkusji oraz Maciej Tubis, grający na fortepianie i syntezatorze basowym. W całkowicie unikatowy sposób połączyli grę na czterech instrumentach akustycznych bez dodawania jakichkolwiek elektronicznych sampli czy loopów.

Tak piszą o swoim nowym albumie: „Bez końca” opowiadać będzie o uczuciu ulotności i związanej z nią potrzebie zostawienia śladu. To w nas, ludziach, zapisana jest chęć bycia zapamiętanym, pozostawienia po sobie czegoś ważnego - poprzez miłość, sztukę, kreatywność, relacje międzyludzkie, troskę o najbliższe otoczenie i planetę. Po cichu marzymy i chcemy wierzyć, że to co piękne i wartościowe nigdy nie przeminie. O tym właśnie jest ten album…

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe