Niedziela, 18.08.2019

Dyskusyjny Klub Filmowy. Seans filmu "Zwierzęta"

  • 10.02.2019, 18:04 (aktualizacja 11.02.2019, 18:51)
  • Ł
Dyskusyjny Klub Filmowy. Seans filmu "Zwierzęta" materiały prasowe
Kino „Chemik” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejny seans Dyskusyjnego Klubu Filmowego. 11 lutego o godz. 19 będzie można zobaczyć austriacko-polski thriller w reżyserii Grzegorza Zglińskiego pt. „Zwierzęta”.

Młoda kobieta, Andrea, rzuca się z okna trzeciego piętra kamienicy w Wiedniu. W tym samym budynku mieszka para: Nick - zawodowy kucharz i Anna - autorka książek dla dzieci. Kobieta myśli, że jej mąż miał romans z Andreą, jednak zamierza uratować swój związek. W tym celu wybierają się we dwoje do Szwajcarii.

 

On ma poznać smaki lokalnej kuchni i przenieść kulinarne inspiracje do własnej restauracji, ona chce wykorzystać sześć miesięcy na skończenie książki. Na wiejskiej drodze potrącają samochodem owcę, co zapoczątkowuje serię niepokojących wydarzeń.

 

Para zaczyna doświadczać dziwacznych wizji: żadne z nich nie wie, czy to, czego jest świadkiem, dzieje się tylko we własnej wyobraźni, w wyobraźni partnera, a może jest rzeczywistością. Różne poziomy rzeczywistości zaczynają się na siebie nakładać, a granice zacierać.

 

 

Ł
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe