Paczkomat miałby wzięcie

  • 15.05.2020, 14:03 (aktualizacja 15.05.2020, 14:19)
  • W
Paczkomat miałby wzięcie W Pod koniec 2019 r. paczkomat stanął w Reńskiej Wsi
Coraz częściej wolimy robić zakupy przez internet niż w tradycyjnym sklepie. Możliwość odebrania zamówionego towaru bez konieczności stania w kolejce czy czekania na kuriera dają paczkomaty. Starają się o niego również w Bierawie.

W ubiegłym roku starania o to, by paczkomat znalazł się w ich sołectwie, rozpoczęli mieszkańcy Ciska. Taki sposób dystrybucji towarów z pewnością powitałoby z otwartymi ramionami wielu mieszkańców gminy.

Operator usługi - InPost stale czeka na propozycje odnośnie nowych miejsc dla swoich paczkomatów. Na zgłoszone lokalizacje można głosować na stronie internetowej bliskociebie.inpost.pl.

W przypadku Bierawy maszyna mogłaby stanąć przy urzędzie gminy (ul. Wojska Polskiego 12). Podstawowym warunkiem, by tak się stało, poza uzbieraniem jak największej liczby głosów, jest spełnienie wymogów operatora, wśród których są zasięg GSM, źródło zasilania i cztery metry kwadratowe powierzchni. Zagłosować na lokalizację w Bierawie można TUTAJ.

Przypomnijmy, że 3 grudnia 2019 r. paczkomat stanął w Reńskiej Wsi w pobliżu marketu Dino. Po kilkudniowej fazie testów udostępniono go klientom. W tamtym przypadku nie przeprowadzano głosowania.

- Paczkomat został postawiony, ponieważ tę lokalizację zasugerował nasz oddział obsługujący Reńską Wieś - poinformował nas wówczas rzecznik prasowy InPost, Wojciech Kądziołka.

W

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe