Jednak będą nas chipować?

  • 18.05.2020, 16:23 (aktualizacja 19.05.2020, 12:57)
  • ANKO
Jednak będą nas chipować?
Przeciwnicy spiskowych teorii dziejów, którzy drwią ze wszystkiego, co nie jest zgodne z jedynie słusznym nurtem propagandowym, tym razem będą mieli pewną zagwozdkę. Chodzi o zyskujący coraz większy rozgłos pomysł chipowania ludzi, który w niektórych środowiskach zaczyna zyskiwać poklask. Oczywiście wszystko to "dla naszego dobra i z myślą o naszym zdrowiu" - przekonują twórcy nowoczesnych technologii. Jednak zdania w tej kwestii są mocno podzielone o czym świadczą liczne komentarze na forach społecznościowych.

Otóż to, co jeszcze do niedawna wydawało się mrzonką i „historiami opowiadanymi przez obłąkańców”, staje się czymś zupełnie rzeczywistym i realnym. Jedna z polskich firm giełdowych, notowana na rynku New Connect, o nazwie Hemp & Wood S.A., poinformowała właśnie o zawarciu współpracy join venture z amerykańską spółką Alivecel LLC. Celem aliansu ma być zaoferowanie podskórnych chipów, sygnalizujących m.in. infekcje wirusowe w tym Covid-19! 

W komunikacie tejże spółki czytamy m.in.: „Celem join venture będzie oferowanie systemów monitorowania zdrowia w postaci implantu wszczepianego użytkownikom w dłoń między kciukiem a palcem wskazującym. JV prowadzić będzie badania _R&D_ w zakresie produkcji żywych komórek w celu pomiaru i wykrywaniu białek wytwarzanych przez wirusy COVID/SARS/MERS, a także markerów glukozy, insuliny, nowotworów, zawału serca i innych. Monitorowanie „in vivo” będzie się odbywać w czasie rzeczywistym”.

Aby jeszcze bardziej uwiarygodnić tę informację, przekierujemy Państwa na właściwą stronę, gdzie ów komunikat został opublikowany. ZOBACZ TUTAJ

 

ANKO

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kozi bobek
Kozi bobek 31.05.2020, 05:53
George Orwell 1984,to się dzieje naprawdę.
Tom
Tom 19.05.2020, 15:13
Polecam lekturę uzupełniającą w tym temacie oraz przestudiowanie przypadku Panie Elizabet Holms.

https://blogi.bossa.pl/2020/05…

Pozostałe