Siatkarze Grupy Azoty ZAKSA powołani na zgrupowanie kadry

  • 21.05.2020, 16:56
  • Ł
Siatkarze Grupy Azoty ZAKSA powołani na zgrupowanie kadry
Trzech zawodników Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle otrzymało powołanie na zgrupowanie kadry narodowej siatkarzy, które rozpocznie się 1 czerwca w Spale.

Trener Vital Heynen podał skład reprezentacji narodowej na zgrupowanie w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale, które rozpocznie się 1 czerwca i potrwa do 13 czerwca.

Wśród dziewiętnastu zawodników znaleźli się: libero Paweł Zatorski, przyjmujący Aleksander Śliwka oraz nowy nabytek ZAKSY – środkowy Jakub Kochanowski.

Pozostali powołani siatkarze: przyjmujący: Bartosz Bednorz, Tomasz Fornal, Michał Kubiak, Bartosz Kwolek, Wilfredo Leon, Artur Szalpuk; środkowi: Mateusz Bieniek, Karol Kłos; Piotr Nowakowski; atakujący: Dawid Konarski, Bartosz Kurek, Maciej Muzaj; rozgrywający: Fabian Drzyzga, Marcina Komenda, Grzegorz Łomacz; libero: Damian Wojtaszek.

W sztabie szkoleniowym znalazł się fizjoterapeuta ZAKSY Paweł Brantd.

Przed rozpoczęciem zgrupowania na terenie COS OPO Spała wszyscy zawodnicy oraz sztab poddani zostaną badaniom na COVID-19. Szczegóły pracy w Spale będą korygowane na bieżąco, w zależności od obowiązujących obostrzeń związanych z koronawirusem.

Kolejne zgrupowanie zaplanowane jest od 29 czerwca do 11 lipca. Polski Związek Piłki Siatkowej czyni starania o organizację spotkań sparingowych.

 

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe