Opolscy policjanci oddali krew. Trafiła do szpitali na terenie naszego województwa

  • 23.05.2020, 12:00
  • Źródło: Policja Opole
Opolscy policjanci oddali krew. Trafiła do szpitali na terenie naszego województwa Policja Opole
Opolskie policjantki i policjanci jak zawsze nie zawiedli, jeśli chodzi o wsparcie i pomoc innym. Pomimo panującej epidemii koronawirusa, licznie wzięli udział w akcji oddawania krwi. Z zachowaniem wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa policjanci i pracownicy cywilni opolskiego garnizonu oddali blisko 14 litrów tego najcenniejszego daru. Akcję wsparł również Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. Jarosław Kaleta wraz ze swoim zastępcą i komendantem miejskim.

21 maja, na parkingu przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Opolu, pojawił się specjalistyczny krwiobus. W tym dniu odbyła się akcja honorowego oddawania krwi, zorganizowana przez opolskie policjantki, policjantów i pracowników cywilnych. Wszystko to dla wsparcia tym najcenniejszym darem opolskich szpitali.

W czasie pandemii krew jeszcze bardziej jest potrzebna opolskim medykom i szpitalom. Przy zachowaniu najwyższych standardów i zasad higieny oraz bezpieczeństwa, lekarze i pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa w Opolu, przeprowadzili tę zbiórkę krwi. Tylko wczoraj w trakcie trwania akcji zebraliśmy blisko 14 litrów.

Łącznie w majowej akcji dla szpitali policjanci i pracownicy cywilni opolskiego garnizonu oddali łącznie prawie 24 litry krwi. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za ich zaangażowanie!

Źródło: Policja Opole

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe