Zosia Szklarz wygrała w plebiscycie "Lokalnej" i została Bobasem Kwietnia

  • 02.06.2020, 11:03
  • ART
Zosia Szklarz wygrała w plebiscycie "Lokalnej" i została Bobasem Kwietnia
W majowej edycji plebiscytu na Bobasa Miesiąca uczestniczyło tylko 9 dzieciaczków. Konkurs wygrała Zosia Szklarz z Kędzierzyna-Koźla.

W majowej edycji naszej zabawy wzięły udział dzieci urodzone w kwietniu br. W związku z pandemią koronawirusa tutejsza lecznica została przekształcona w szpital jednoimienny zakaźny i mieszkanki naszego powiatu muszą rodzić poza Kędzierzynem-Koźlem. Dlatego obecnie nie robimy pamiątkowych zdjęć i liczba uczestników zabawy jest niewielka. Z niecierpliwością czekamy na powrót szpitala do stanu sprzed epidemii, kiedy w plebiscycie uczestniczyło kilkadziesiąt bobasów miesięcznie. 

Zwyciężczyni majowego konkursu urodziła się 10 kwietnia o godzinie 11.25. Zosia Szklarz w chwili przyjścia na świat ważyła 3,4 kg i mierzyła 54 cm. W głosowanie najbardziej zaangażował się dumny tata, który podczas trwania konkursu zbierał kupony do głosowania. To ostatecznie dało Zosi bezpieczną przewagę nad pozostałymi dziećmi.

Dziewczynka za wygraną otrzyma atrakcyjne nagrody ufundowane przez: fotograf Patrycję Ślusarczyk, salę zabaw Nununu, Świat Maluszka i Modę dla Dzieci, Sklep Mały Miś, hotel „Magiczny Zakątek” w Raszowej, niepubliczny żłobek „Malinowa Chatka”, market E.Leclerc, Cewe Sp. z o.o., Artystyczną Pracownię Tortów „Candoria”,  Auto Centrum Koźle - Lellek Group, Fotolaser oraz „Nową Gazetę Lokalną”. Gratulujemy i wszystkim dzieciom życzymy dużo zdrówka!

Szczegółowe wyniki głosowania dostępne są na stronie www.bobasmiesiaca.pl

ART

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe