To pierwszy taki Bobas Miesiąca! Milan Maniecki odebrał nagrody. ZDJĘCIA

  • 11.06.2020, 10:01
  • ART
To pierwszy taki Bobas Miesiąca! Milan Maniecki odebrał nagrody. ZDJĘCIA
Z powodu pandemii koronawirusa i obostrzeń nie mogliśmy się wcześniej spotkać z laureatami naszego plebiscytu na Bobasa Miesiąca. W piątek 5 czerwca byliśmy gośćmi Milana Manieckiego i jego rodziny. Chłopczyk wygrał lutową edycję plebiscytu organizowanego przez "Lokalną". W dniu wręczenia nagród laureat naszej zabawy skończył pięć miesięcy.

- Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim, którzy głosowali na naszego syna - przyznał Dawid Maniecki, tata chłopca.

Milan to pierwszy zwycięzca organizowanego przez naszą redakcję konkursu, który ma już rodzeństwo z tytułem Bobasa Miesiąca. W 2017 roku, również w lutym, plebiscyt wygrała Maja - jego siostra. Dziewczynka cieszy się z braciszka, lubi z nim spędzać czas. Jest bardzo radosnym dzieckiem, uwielbia robić sobie zdjęcia i oglądać bajki. Jak sama przyznaje – wszystkie.

- Maja na początku była zazdrosna o brata, ale teraz już jest w porządku. Opiekuje się nim i wspólnie się bawią – opowiada Angelika Maniecka.

Milan urodził się 5 stycznia o godzinie 21.18, ważył 3,2 kg i mierzył 48 cm. Jest bardzo grzecznym dzieckiem.

- Jest jeszcze spokojniejszy niż Maja. Nastawiliśmy się na to, że Milan da nam w kość, ale jest zupełnie odwrotnie - przyznaje mama.

Chłopczyk rośnie zdrowo i waży już ponad 7 kg. – Je po tacie – żartuje Dawid Maniecki.

- Jest dużo większy niż Maja w tym wieku - podkreśla mama chłopca.

Milan dużo czasu spędza na świeżym powietrzu, lubi być noszony na rękach; zaczął już raczkować. Gdy Angelika była w ciąży, rodzice chcieli dać synowi na imię Maciej. Jednak w ostatnim tygodniu ciąży zmienili zdanie. Milan za wygraną w konkursie otrzymał sporo atrakcyjnych nagród. Przeczytacie o nich na stronie: bobasmiesiaca.pl. Tam też znajdują się szczegółowe wyniki zabawy. Angelice i Dawidowi życzymy jak najwięcej radości z wychowywania dzieci i dużo zdrówka.

ART

Zdjęcia (27)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe