Siatkarze plażowi MMKS-u Kędzierzyn-Koźle wicemistrzami województwa

  • 19.06.2020, 12:28
  • Ł
Siatkarze plażowi MMKS-u Kędzierzyn-Koźle wicemistrzami województwa Foto: MMKS Adam Ostrowski i Michał Nowak zdobyli srebrne medale
Adam Ostrowski i Michał Nowak z MMKS-u Kędzierzyn-Koźle zajęli drugie miejsce w mistrzostwach Opolszczyzny w siatkówce plażowej w kategorii kadetów.

Opolski Związek Piłki Siatkowej rozpoczął sezon plażówki od rozgrywek młodzieżowych. Na piaszczystych boiskach w Suchym Borze rywalizowali najlepsi w województwie kadeci i kadetki.

W turnieju chłopców zwyciężyli Wojciech Janik i Marcin Szafrański z AZS-u PWSZ Nysa, którzy w finałowym pojedynku pokonali Michała Nowaka i Adama Ostrowskiego z MMKS-u Kędzierzyn-Koźle. Nasi reprezentanci awansowali do półfinału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, który rozegrany zostanie w dniach 17-20 lipca. Trzecie miejsce dla Adriana Andruszkiewicza i Bartosza Lentnera z MGOKiS Praszka.

W Suchym Borze zagrały jeszcze dwie pary MMKS-u. Piotr Kałużny z Jakubem Peljanem sklasyfikowani zostali na miejscach 5-6., a Antoni Bamburowicz z Adrianem Girynem na pozycjach 9-12.

Zawody dziewcząt wygrały Marta Madziała i Magdalena Rudy z ECO Uni Opole. Wśród 26 par nie było reprezentantek MMKS-u.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe