Fatalna aura pomieszała szyki kędzierzyńsko-kozielskim joginom

  • 21.06.2020, 11:09
  • ANKO
Fatalna aura pomieszała szyki kędzierzyńsko-kozielskim joginom
Międzynarodowy Dzień Jogi obchodzony jest w ponad 200 krajach, w tym od 5 lat także i w Polsce właśnie 21 czerwca. Chętni do wspólnego świętowania na macie mieli się dziś udać na godz.16.00 do kozielskiego parku. Miejscem ćwiczeń i medytacji miała być tamtejsza muszla koncertowa. Jednak deszcz zweryfikował te plany.

Z uwagi na intensywne opady deszczu, organizatorka tego wydarzenia i nauczycielka jogi - Joanna Gajecka z Kędzierzyna-Koźla zamieściła komunikat na swoim facebookowym portalu, który brzmi: "Mieszkańcy Kędzierzyna Koźla i okolic. Jeszcze będzie okazja by spotkać się w parku w muszli, rozwinąć matę i wyciągnąć ręce do słonka. Jeszcze będzie okazja poznać się i popatrzeć na błękit w tym samym kierunku. Obiecuję!

Najbliższe wydarzenie 22 sierpnia JOGA & DĘBOWA na które już w tej chwili wszystkich serdecznie zapraszam. JOGINI! Na Was czekam dziś w Centrum na Wiklinowej by z intencją otwierającą serce uczcić MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JOGI. Istnieje możliwość dołączenia online! Proszę zainteresowanych o kontakt (508348263) wyślemy kod do aplikacji Zoom".

ANKO

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe