Dziewczyny z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego w konkursie Miss Dolnego Śląska

  • 21.06.2020, 11:45
  • Ł
Dziewczyny z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego w konkursie Miss Dolnego… Foto: Miss Dolnego Śląska Od lewej: Oliwia Węgrzyn, Gloria Bartetzko i Karolina Bury
Do końca czerwca trwa głosowanie internautów w półfinale konkursu Miss Dolnego Śląska. Wśród kandydatek do tytułu są trzy dziewczyny z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

Wśród 181 kandydatek do korony najpiękniejszej mamy swoje reprezentantki. To 25-letnia Karolina Bury i 21-letnia Oliwia Węgrzyn z Kędzierzyna-Koźla oraz 19-letnia Gloria Bartetzko z Poborszowa.

Mieszkanki Opolszczyzny mogą startować w konkursie piękności sąsiedniego województwa z tego względu, że w naszym regionie w tym roku eliminacje do Miss Opolszczyzny się nie odbędą.

Kandydatki z największą liczbą głosów (dwie w kategorii Miss Dolnego Śląska i dwie w kategorii Miss Nastolatek Dolnego Śląska) otrzymają bezpośrednio awans do finału konkursu, który odbędzie się we wrześniu.

Głosować można na Facebooku, Instagramie albo za pomocą esemesów do 30 czerwca. Wszelkie informacje i regulamin można znaleźć na stronie: missdolnegoslaska.pl.

Zasady głosowania i zdjęcia wszystkich kandydatek znajdziesz: TUTAJ

Na nasze reprezentantki można głosować bezpośrednio klikając w nazwisko:

Gloria Bartetzko

Karolina Bury

Oliwia Węgrzyn

 

 

Ł

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe