Maximus – lifting bez skalpela. Tak pozbędziesz się fałdek tłuszczu

  • 24.06.2020, 19:33
  • Materiał partnera
Maximus – lifting bez skalpela. Tak  pozbędziesz się fałdek tłuszczu
Nawet jeśli sumiennie dbamy o urodę przez cały rok, to wraz z nadejściem ciepłych dni często zyskujemy dodatkową motywację, by poprawić kondycję skóry, dodać sprężystości ciału oraz pozbyć się fałdek tłuszczu. Wakacyjna odnowa w naszym SPA d Oro może być prostsza i szybsza niż to sobie wyobrażamy.

Maximus to unikalny system, dzięki któremu możemy działać w różny sposób na wszystkie warstwy ludzkiej skóry. Dzięki wielopłaszczyznowemu działaniu możliwe jest znaczne odmłodzenie i poprawienie kondycji ciała i twarzy. Rezultaty zabiegów Maximus stosowanych na twarz są imponujące zarówno jeśli chodzi o anti-aging, jak i poprawę tekstury skóry.

Maximus to również rozwiązanie dla kobiet z tak zwanym "drugim podbródkiem", "chomiczkami" oraz wszelkiego rodzaju zmarszczkami, które skutecznie eliminuje. W wielu przypadkach obejmują redukcję zmarszczek i blizn potrądzikowych, ujędrnienie skóry, poprawę i redukcję innych niedoskonałości twarzy.

Powszechnie polecanym zabiegiem na cellulit i wiotką skórę jest zabieg TriLipo Maximus Med. Niweluje brzuszki młodych mam, zmniejsza rozstępy, skóra wiotka staje się bardziej jędrna i sprężysta. Oparty on jest na nowoczesnym systemie - połączeniu trzech technologii, które działają jednocześnie na skórę, komórki tłuszczowe i mięśnie. Przy użyciu jednej głowicy, działamy na ciało trójwymiarowo. Stosujemy jednocześnie falę radiowej RF bipolarną, monopolarną oraz dynamiczną aktywację mięśni (DMA). Wykorzystanie fal pozwala podgrzać włókna kolagenowe i skrócić je, przez co uzyskujemy natychmiastową poprawę napięcia skóry. Ponadto motywujemy fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, dzięki czemu otrzymujemy wygładzenie skóry i efekt liftingu. Równolegle dzięki technologii DMA stymulujemy mięśnie.

Jak przygotować się do zabiegu?

Skuteczność terapii zależy od właściwej diagnozy. Dlatego indywidualny, efektywny program zabiegów ustala się podczas konsultacji przed przystąpieniem do wykonania zabiegu.

Na dwa dni przed zabiegiem i przez dwa dni po nim, należy pić co najmniej dwa litry wody dziennie. Wspomoże to metabolizm tłuszczu.

Nad jakimi partiami ciała możemy pracować?

Poza typowymi problematycznymi miejscami, takimi jak brzuch czy uda i pośladki, zabieg poprawi kondycję ramion, a także  twarzy. Co ważne, dzięki odpowiednio dobranym głowicom, możemy usunąć tłuszczyk z tych partii ciała, na których najbardziej nam zależy – np. sam brzuch lub same wewnętrzne części ud. Dobre efekty daje także zastosowanie technologii do usuwania rozstępów.

 

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje tel. 77/4810500 SPA d'Oro.

Hotel Court ul. Bolesława Śmiałego 2, 47-232 Kędzierzyn-Koźle

Materiał partnera

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe