Po kłótni małżeńskiej mężczyzna zamknął się w mieszkaniu. Kobieta wezwała wszystkie służby ratunkowe

  • 29.06.2020, 10:09 (aktualizacja 29.06.2020, 12:55)
  • Rafał Pulkowski
Po kłótni małżeńskiej mężczyzna zamknął się w mieszkaniu. Kobieta wezwała wszystkie służby ratunkowe
W niedzielę, 28 czerwca około godziny 22 wszystkie służby ratunkowe zostały zadysponowane do jednego z bloków przy ulicy Lompy w Kędzierzynie-Koźlu. Z mężczyzną nie było żadnego kontaktu. Zaniepokojona żona wezwała pomoc.

Kobieta po kłótni z mężem obawiała się o stan jego życia i zdrowia. Mężczyzna przestał reagować na pukanie do drzwi i nie odbierał telefonu. Dopiero kiedy zobaczył, że pod oknem stoi policja, straż pożarna i karetka pogotowia ratunkowego, sam otworzył drzwi. Powiedział, że "ma focha' na żonę i dlatego zamknął się w mieszkaniu. Strażacy uznali zgłoszenie, jako alarm fałszywy w dobrej wierze. Nikomu nic się nie stało.

Rafał Pulkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

CZERPAK
CZERPAK 29.06.2020, 21:30
Artykuł miesiąca...Policja jezdzi do "FOCHA" Skopiowałem i wysłałem do znajomych w kraju. To chyba tylko tu w tym grajdole takie sprawy.Żenada.... a zatrzymania to tylko po służbie ..
Donata
Donata 29.06.2020, 17:32
A potem jak ktoś dzwoni o coś powaznego to nie ma komu przyjechać!!!
Śmiechłem
Śmiechłem 29.06.2020, 15:21
To już jest jakaś kpina.. Nie tyle ze strony tej baby, ale też dyspozytora.. Afera, bo się chłop w mieszkaniu zamknął.. Jak go wykańcza, to co się dziwi.. Najpierw drze ryja takie babsko, a potem ratunku.. Powinni zostać obciążeni kosztami całej akcji.. Jedna, dwie takie akcje i się ludzie nauczą dzwonić po służby w przypadku realnego zagrożenia.. To już nie pierwszy taki przypadek w mieście.. Dyspozytor też nieźle ma w główce.. Wszystkie służby.. Wojsko jeszcze trzeba było zmobilizować i odgrodzić teren..
brawo
brawo 29.06.2020, 12:16
Jaka dzielna ta nasza policja ! Do sfochanego chłoptasia w rurkach to wszyscy pędzą na interwencję ochoczo ale do romów na targową to już im nie bardzo po drodze .
Grzegorz
Grzegorz 01.07.2020, 09:53
Boja i zawsze policja bala sie brudasów

Pozostałe