Złoto i srebro dla siatkarzy plażowych MMKS-u

  • 04.07.2020, 17:56
  • Ł
Złoto i srebro dla siatkarzy plażowych MMKS-u
Młodzicy MMKS-u Kędzierzyn-Koźle zdominowali rozgrywki o mistrzostwo Opolszczyzny w siatkówce plażowej.

Rywalizacja o medale w tej kategorii wiekowej odbyła się w Suchym Borze. Nasze miasto reprezentowało pięć par MMKS-u. Kędzierzynianie spisali się znakomicie bo zajęli dwa czołowe miejsca na podium.

W finałowym meczu Antoni Bamburowicz i Adam Ostrowski pokonali swoich klubowych kolegów: Mikołaja Kernera i Michała Wydrę. Oba duety, prowadzone przez Andrzeja Gąsiora, awansowały do półfinałów mistrzostw Polski młodzików w siatkówce plażowej, które w dniach 7-10 lipca rozegrane zostaną w Obornikach Śląskich.

W Suchym Borze zagrali ponadto: Tobiasz Rogucki i Paweł Wysocki, Bartosz Orłowski i Marcel Pokorski oraz Marcel Steyer i Dawid Banasiak. Trenerem tej ostatniej pary jest Marcin Nurski.

Przypomnijmy, że to drugi sukces Adama Ostrowskiego w tym sezonie na plaży. Wcześniej zawodnik ten, w parze z Michałem Nowakiem, zajęli drugie miejsce w mistrzostwach województwa w kategorii kadetów. Nasi siatkarze awansowali do półfinału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, który rozegrany zostanie w dniach 17-20 lipca.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kibic
Kibic 05.07.2020, 13:12
Dodatkowo
Mateusz Florczyk,wychowanek Kaman Volleya oraz Jakub Kurowski z Bzury Ozorków, reprezentując Kaman Volley Kędzierzyn Koźle wygrali opolski wojewódzki turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski Juniorów w siatkówce plażowej.
http://www.kamanvolley.pl/flor…

Pozostałe