Rafał Trzaskowski w Kędzierzynie-Koźlu. Relacja wideo

  • 06.07.2020, 11:31
  • Rafał Pulkowski
Rafał Trzaskowski w Kędzierzynie-Koźlu
loadingŁaduję odtwarzacz...
Kandydat na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, a obecnie prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski spotkał się w poniedziałek, 6 lipca o godzinie 10 z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla na placu Rady Europy przed urzędem miasta.

Rafał Trzaskowski przyjechał do Kędzierzyna-Koźla na zaproszenie prezydent miasta Sabiny Nowosielskiej. Stwierdził, że dzięki temu poznał problemy naszego miasta. Kędzierzyn-Koźle znane jest Trzaskowskiemu, jako miasto chemii, stolica siatkówki i problemu z portem.

- Dzisiaj jest niesłychanie istotne, aby wspierać takie miasta, jak Kędzierzyn-Koźle, które mają swój własny potencjał. I tak na prawdę nie muszą nikogo o nic prosić bo są w stanie się świetnie rozwijać. Zwłaszcza, jak mają tak dobrych samorządowców i gospodarzy, jak wasza pani prezydent - powiedział Rafał Trzaskowski.

Na kozielskim placu Rady Europy stanęły dwie mównice - na jednej widniało imię i nazwisko obecnego prezydenta Polski. Jednak Andrzej Duda nie miał w planie odwiedzić naszego miasta. Rafał Trzaskowski tym gestem kolejny raz zaprasza prezydenta do debaty.

- Bardzo ubolewam nad tym, że szykuje się dzisiaj kolejna ustawka w TVP, kolejny wiec pana prezydenta, zamiast tego, abyśmy mogli mieć szansę porozmawiać o tym, co ważne dla nas wszystkich, czyli o przyszłości - dodał Trzaskowski.

Gotowe do zorganizowania takiej debaty są dwie z trzech największych stacji telewizyjnych w kraju - TVN i Polsat. Jedynie TVP, na które z początkiem roku Prawo i Sprawiedliwość przeznaczyło 2 miliardy złotych, nie wyraziło zainteresowania wspólną debatą.

- Zobaczcie państwo, co się w tej chwili dzieje i wyobraźcie sobie, co by się działo, gdyby nie daj Boże pan prezydent wygrał wybory. Będzie atak na samorządy, będzie atak na wolne media, będzie dokręcanie śruby. Już dzisiaj minister Ziobro opowiada o tym, że będzie kontynuował upolitycznienie sądów. Że dalej będzie kontynuował swoją rewolucje, a pan prezydent powiedział, ze nadal będzie się na to godził. Czyli czeka nas kolejne podpisywanie umów w środku nocy, kiedy nic nie widać. Prawdopodobnie bez czytania - podkreślił swoje niezadowolenie Trzaskowski.

Przybyli mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla skandowali hasła "Chcemy zmiany!", "Mamy dość"

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (28)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jan
Jan 06.07.2020, 22:44
Pani prezydent może czas zająć się powstawaniem nowych przedszkoli, a nie zajmować się politykowaniem.
Kedzierzynianka
Kedzierzynianka 06.07.2020, 22:14
Mojego głosu ten pan nie dostanie
Gule
Gule 06.07.2020, 19:13
A ile tych autobusów z Warszawki przyjechało ?
prawda
prawda 06.07.2020, 16:34
A gdzie kary za maseczki? Koronawirus już szaleje, a później się dziwią, że chorują. Ludzie co niektórzy to naprawdę mają alzchaimera. Widać, że chcą dalszej wyprzedaży kraju i pracować do 90.
pamiętamy
pamiętamy 06.07.2020, 18:55
Ale twoja Beatka i Mateuszek wczoraj powiedzieli , że wirusa już właściwie nie ma i koniecznie starsi ludzie muszą iść na wybory ! To chyba oni mają atzheimera .. bo może on im się należy !
covid
covid 06.07.2020, 18:39
A od kiedy są kary za maseczki ? Coś się w główce poprzestawiało ?
PRAWDA
PRAWDA 06.07.2020, 22:42
A co tęskno ci za koronawirusem?
Irena
Irena 06.07.2020, 15:58
Boże ale bezmózgowcy, jak można być tak ślepym i naiwnym. Myślałam, że Polacy są mądrzejsi.
gorszy sort
gorszy sort 06.07.2020, 18:30
Idź na spęd pisiorów , dopiero zobaczysz ameby umysłowe , lizotyłków i inne kanalie które można przekupić za parę złotówek . tfu.
Sławek
Sławek 06.07.2020, 15:55
Naiwni gojowie przyszli obejrzeć szopkę, wystrugana przez globalistow.
hihihi
hihihi 06.07.2020, 18:37
Zapraszam na teatrzyk dudowy , wysmażony przez kulawego napoleonka . Nikt tam tobie nie spojrzy prosto w oczy , bo oni już sami wiedzą , że to teatr kłamstw i grać w nim to wstyd na całą wieczność.

Pozostałe