CERATIZiT K-K dawniej KOMET-URPOL Diamentem Forbsa

  • 21.02.2019, 11:18 (aktualizacja 24.02.2019, 17:37)
CERATIZiT K-K dawniej KOMET-URPOL Diamentem Forbsa
Już po raz dwunasty w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes” firma Bisnode Polska opracowała zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Wszystkie przedsiębiorstwa, które znalazły się na liście, mogą szczycić się tytułem Diamentów Forbesa. W tym prestiżowym gronie znalazła się rodzima firma CERATIZIT K-K, dawniej KOMET-URPOL z Kędzierzyna-Koźla.

Już po raz dwunasty, w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes”, firma Bisnode Polska opracowała zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Wszystkie przedsiębiorstwa, które znalazły się na liście, mogą szczycić się tytułem Diamentów Forbesa. W tym prestiżowym gronie znalazła się rodzima firma CERATIZIT K-K, dawniej KOMET-URPOL z Kędzierzyna-Koźla.

 

Diamenty Forbesa to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Wyniki rankingu Diamenty Forbesa 2019 zostały opracowane w redakcji na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2015–2017, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

 

Tytuł „Diament Forbesa 2019″ jest potwierdzeniem pozycji w gronie najlepszych firm na polskim rynku.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe