To będzie wizytówka paliwowego giganta. Budowa stacji benzynowej dobiega powoli końca

  • 06.07.2020, 13:12 (aktualizacja 06.07.2020, 13:26)
  • ANKO
To będzie wizytówka paliwowego giganta. Budowa stacji benzynowej dobiega powoli końca foto: ANKO
Jak już informowaliśmy przy drodze wojewódzkiej nr 418 na pograniczu Kędzierzyna-Koźla i Reńskiej Wsi trwa budowa nowej stacji paliwowej należącej do spółki PKN Orlen. Prawdopodobnie roboty budowlane zostaną sfinalizowane jeszcze w trakcie obecnych wakacji. Stacja zatrudniać będzie kilkadziesiąt osób.

Na nowym obiekcie kierowcy zatankują wszystkie rodzaje paliw oferowane przez paliwowego giganta. Nie licząc oczywiście dystrybutorów, powstanie tu parking, stanowiska do obsługi samochodów ciężarowych, kasa, restauracja i toalety.

Stacja powstaje w formule Stop Cafe 2.0. To oznacza, że klienci będą mogli skorzystać z pełnej oferty gastronomicznej, która obejmować będzie dania gorące, jak chociażby burgery, zapiekanki czy hot-dogi, kawę, świeżo wyciskane soki oraz szeroką gamę produktów w tym produkty marki własnej Verva.

 

ANKO

Zdjęcia (6)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

WM
WM 06.07.2020, 14:30
Czy bedzie mozliwosc platnosci kartą przy dystrybutorze? Szlag mnie trafia jak podjezdzam szybko zatankowac a przede mna kolejka wieśniakow przez pol godziny zamawia zapiekanki.
czytelnik
czytelnik 06.07.2020, 14:03
Ta budowa dobiega końca podobnie jak pandemia. Kilkadziesiąt osób ma tam pracować? No i te dania gorące.
Artykuł jakby Mateusz pisał...

Pozostałe