Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu rozpoczyna nowy projekt!

  • 07.07.2020, 14:24
  • MBP
Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu rozpoczyna nowy projekt!
„Młodzi kreatywni – interaktywni” to zadanie dofinansowane przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci. Inicjatywa obejmuje szereg wydarzeń kulturalno-edukacyjnych, które przyczynią się do jeszcze mocniejszego utrwalenia pozycji książki w życiu społecznym i kulturalnym młodzieży. Platformą komunikacji: młodzież - literatura będą przede wszystkim Internet i social media.

Bogaty wachlarz wydarzeń kulturalnych będzie odpowiedzią na potrzeby młodzieży i alternatywną propozycją na spędzenie wolnego czasu. W ramach projektu odbędą się warsztaty fotograficzne z książką w tle, warsztaty projektowania gry mobilnej w oparciu o wybraną przez uczestników książkę, a także spotkania autorskie online z twórcami, którzy wcześniej zdobyli swoją popularność dzięki social mediom oraz osobami, które w Internecie promują literaturę poprzez np. vlogi i podcasty.

Pierwszym wydarzeniem będą warsztaty fotograficzne "Od selfie do sleeveface", które poprowadzi Rafał Pulkowski. Jeśli lubicie robić zdjęcia telefonem i jeśli lubicie czytać , to coś dla was, bo podczas warsztatów, będziemy łączyć te dwie dziedziny. Zapisy w Oddziale dla młodzieży, pod nr tel. 777 403 68 58 lub mailowo: [email protected].

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.

MBP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe