Wyszedł z domu i nie ma z nim kontaktu. Z okoliczności przekazanych przez bliskich jego życie może być zagrożone

  • 08.07.2020, 10:12
  • Źródło: KPP
Wyszedł z domu i nie ma z nim kontaktu. Z okoliczności przekazanych przez bliskich jego życie może być zagrożone KPP Kędzierzyn-Koźle
Policjanci z Kędzierzyna-Koźla poszukują zaginionego Mieczysława Żukowskiego. Mężczyzna wyszedł z domu i rodzina nie ma z nim żadnego kontaktu. Z okoliczności przekazanych przez bliskich jego życie może być zagrożone. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Kędzierzyna-Koźla.

Zaginiony to Mieczysław Żukowski, lat 58, zamieszkały w Kędzierzynie-Koźlu na osiedlu Pogorzelec.

Mężczyzna dzisiaj (8.07) wczesnym rankiem wyszedł z domu. Rodzina nie ma z nim żadnego kontaktu. Z okoliczności przekazanych przez bliskich jego życie może być zagrożone.

Rysopis: wzrost około 170 cm, waga około 83 kg, włosy krótkie - ciemny blond.

Ubrany był w długie spodnie dżinsowe, jasną koszulkę, czarną bluzę z kapturem, ciemną czapkę z daszkiem i granatowe buty sportowe.

Może poruszać się na rowerze koloru czarnego z pomarańczowymi wstawkami i charakterystycznym kwadratowym koszem zamontowanym na bagażniku.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z kędzierzyńsko-kozielskiej policji pod numerem alarmowym 112 lub 47 863 42 03 oraz z najbliższą jednostką na terenie całego kraju.

Źródło: KPP

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Glina
Glina 08.07.2020, 16:12
Wyszedł na parę godzin i wielkie larum i angażowaniw strażaków i policjantów!!!
Uuuuuu
Uuuuuu 09.07.2020, 06:26
I jak się czujesz, po napisaniu swojego beznadziejnego komentarza, osoba ta nie żyje. Żenada.
Mel
Mel 09.07.2020, 03:56
Gratuluję bałwanie, zabłysnąłeś. Pan Mietek się odnalazł. A raczej jego ciało. Więc pomyśl zanim następnym razem coś palniesz.
x.
x. 08.07.2020, 21:19
Tego człowieka wyłowionego z odry, daruj sobie te bzdury

Pozostałe