Zakończyło się głosowanie internautów w półfinale konkursu Miss Dolnego Śląska

  • 09.07.2020, 16:57
  • Ł
Zakończyło się głosowanie internautów w półfinale konkursu Miss Dolnego… Foto: Miss Dolnego Śląska
Zakończyło się głosowanie internautów w półfinale konkursu Miss Dolnego Śląska 2020. Dziewczynom z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego tym sposobem nie udało się awansować do finału.

Wśród 181 kandydatek do korony najpiękniejszej mamy swoje reprezentantki. To 25-letnia Karolina Bury i 21-letnia Oliwia Węgrzyn z Kędzierzyna-Koźla oraz 19-letnia Gloria Bartetzko z Poborszowa.

Mieszkanki Opolszczyzny mogą startować w konkursie piękności sąsiedniego województwa z tego względu, że w naszym regionie w tym roku eliminacje do Miss Opolszczyzny się nie odbędą.

Głosowanie internautów trwało do końca czerwca, a kandydatki z największą liczbą głosów (dwie w kategorii Miss Dolnego Śląska i dwie w kategorii Miss Nastolatek Dolnego Śląska) otrzymały bezpośrednio awans do finału konkursu, który odbędzie się we wrześniu. W tym gronie nie było naszych dziewczyn, ale to nie oznacza, że nie mają szans na tytuł. Teraz muszą czekać na decyzję organizatorów, którzy ogłoszą listę finalistek w obu kategoriach wiekowych. Trzymamy kciuki!

Wyniki głosowania internautów w półfinale na grafikach poniżej:

Ł

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe