Nowoczesne kluczyki keyless pod lupą. Podpowiadamy, jak zabezpieczyć drogie samochody

  • 10.07.2020, 10:22
  • Materiał partnera
Nowoczesne kluczyki keyless pod lupą. Podpowiadamy, jak zabezpieczyć drogie samochody
​​​​​​​Jesteś właścicielem nowoczesnego pojazdu klasy premium? Twoje auto nie jest garażowane i stoi na otwartych posesjach? W takim przypadku prawdopodobnie niejednokrotnie usłyszałeś o walizce. To popularny wśród złodziejaszków sposób na przechwycenie sygnału umożliwiającego otworzenie drzwi od samochodu. W tym artykule podpowiemy Ci, w jaki sposób kompleksowo zabezpieczyć tak drogocenne auto. Poznaj sprawdzone sposoby na walkę z wszechobecnymi złodziejami i nie martw się o nieoczekiwaną zmianę właściciela pojazdu. Oto wszystkie tajemnice systemu keyless!

Metoda na walizkę, czyli błyskawiczna zmiana właściciela drogocennego pojazdu

Maksymalnie 10 sekund. To właśnie tyle trwa kradzież auta wyposażonego w nowoczesny system bezkluczykowego dostępu. Złodzieje posługują się tzw. walizką. Metoda ta cechuje się niezwykle dużą skutecznością w przechwytywaniu sygnału wysyłanego przez kluczyk do klamki samochodu. Jak ona dokładnie działa? Wymaga uczestnictwa minimum dwóch rabusiów. Pierwszy z nich stoi przy drzwiach pojazdu z walizką i pociąga za klamkę. Wówczas auto podejmuje próbę lokalizacji kluczyka. Urządzenie w tym samym czasie wysyła sygnał zezwalający na odblokowanie zamka. Rolą drugiego złodzieja jest jego przechwycenie. Procedura ta nie powinna trwać dłużej niż pięć sekund, a pozostały czas to już kwestia uruchomienia silnika i błyskawicznego odjazdu z posesji.

 

Zobacz, jak działają złodzieje. W tych miejscach nie możesz przechowywać kluczy!

Złodzieje posługujący się popularną walizką przeważnie wykonują spacer wokół domu z naciskiem na poruszanie się w okolicy drzwi wejściowych, drzwi balkonowych czy chociażby okien. Właśnie tam najczęściej posiadacze nowoczesnych aut klasy premium pozostawiają swoje kluczyki. Zmiana lokalizacji odkładania akcesoriów od pojazdu jest więc pierwszym sposobem na utrudnienie pracy rabusia. Czy to metoda skuteczna? Wszystko zależy od jakości sprzętu używanego przez złodzieja. Warto zauważyć, że sygnał emitowany przez kluczyki skutecznie może przechwycić nawet walizka sprowadzona za kilka dolarów z chińskiego rynku. Nieco bardziej zaawansowane urządzenia będą zdecydowanie droższe, ale ich pole zasięgu wzrasta razem z ceną. Na to trzeba zwrócić uwagę!

Zabezpieczenie pojazdu wartego kilkanaście tysięcy gadżetem za kilkanaście złotych? Tak!

W przypadku kupna tak drogocennego pojazdu nie należy wybierać półśrodków. Maksymalną skuteczność w walce z popularną walizką oferuje asortyment sklepu e-Keyless.pl. Pokrowiec na kluczyki całkowicie blokuje fale emitowane do zamka drzwi auta. Niezależnie od tego, czy Twój nowoczesny kluczyk zlokalizowany jest przy oknie czy nawet przy drzwiach wejściowych do domu. Innowacyjny materiał nano likwiduje sygnał. Warto zadbać także o zabezpieczenie zapasowego kompletu kluczyków. W ofercie sklepu e-Keyless.pl znajdziesz nie tylko pokrowce, ale również eleganckie skrzyneczki służące do przechowywania kluczy.

Materiał partnera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

and
and 18.07.2020, 10:13
Wystarczy owinąć folią aluminiową efekt gwarantowany

Pozostałe