Kino Kobiet w Heliosie. Seans filmu "Na topie"

  • 14.07.2020, 14:35
  • Ł
Kino Kobiet w Heliosie. Seans filmu "Na topie"
Kędzierzyński Helios wraca z popularnym cyklem Kino Kobiet. Pierwszy seans po przerwie spowodowanej pandemią odbędzie się 15 lipca o godz. 18.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma swoje stałe fanki. Nie ma takiej drugiej imprezy kulturalnej, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach. Tradycyjnie podczas damskich spotkań w „Heliosie” na gości czekać będzie sporo atrakcji.

Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i poznać nowinki kosmetyczne. Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, a wśród nich będzie zaproszenie na weekend do hotelu „Dębowe Wzgórze” w Pokrzywnej.

Motywem przewodnim wieczoru będą... kapelusze, zatem mile widziane przeróżne nakrycia głowy. Najlepsze stylizacje zostaną nagrodzone.

Spotkanie zakończy się projekcją dramatu „Na topie”. Znajdujemy się w olśniewającym świecie sceny muzycznej Los Angeles, gdzie błyszczy wspaniała Grace Davis (Tracee Ellis Ross), gwiazda, której talent (i ego) osiągnęły szczyty. Maggie (Dakota Johnson) to przepracowana osobista asystentka gwiazdy, która nie porzuciła jednak dziecięcego marzenia o produkowaniu muzyki.

Sprawy nabierają tempa, gdy wieloletni menedżer Grace przedstawia piosenkarce wybór, który może zmienić bieg jej kariery, a Grace musi podjąć decyzję, która może wpłynąć na jej dalsze życie. Główne bohaterki czeka seria trudnych do przewidzenia wydarzeń, na które nawet doskonała asystentka nie byłaby się w stanie przygotować. Z pewnością wszystko się zmieni.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe