Bieg "Leśna 5 z hakiem" w ramach akcji Aktywny Kędzierzyn-Koźle (nie)wirtualnie

  • 16.07.2020, 15:43
  • Źródło: Urząd miasta
Bieg "Leśna 5 z hakiem" w ramach akcji Aktywny Kędzierzyn-Koźle (nie)wirtualnie
Nikt chyba tak nie tęsknił za wspólnym uprawianiem sportu, jak miłośnicy biegania z Kędzierzyna-Koźla. Okazja nadarzy się już wkrótce.

Na pohybel pandemii Fabryka Aktywności Kędzierzyn-Koźle zaproponowała wszystkim biegaczom cykl „Aktywny Kędzierzyn-Koźle (nie)wirtualnie”. Cztery biegi, cztery dystanse, cztery miejsca, cztery miesiące. Wystarczą chęci i czas.

Na dobry początek odbędzie się „Leśna 5 z hakiem” (5550 m). 19 lipca na osiedlu Piastów uczestnicy pobiegną w czterech falach: o godz. 10.00, 11.00, 12.00 i 13.00. Start i meta biegu znajdą się przy wejściu do lasu na ul. Kośnego.

W sierpniu biegacze spotkają się na „Grubej dysze na Dąbrowie” (os. Azoty). We wrześniu czeka ich godzinny bieg „W kółko Macieju...”. na stadionie „Kuźniczka”. W październiku cykl zakończy „Straszna piątka” na trasie parkrunu w Koźlu.

Wszystkie dystanse można pokonać na trzy sposoby: szybko (biegiem), dokładnie (truchtem) lub precyzyjnie (marszem). Patronat honorowy nad imprezami objęła prezydent miasta Sabina Nowosielska.

 

Źródło: Urząd miasta

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe