#DobreWakacje - akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej

  • 22.07.2020, 08:59
  • Ł
#DobreWakacje - akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej
Ministerstwo Edukacji Narodowej rozpoczęło akcję #DobreWakacje. Będzie codziennie informowało o wartościowych przedsięwzięciach edukacyjnych, sportowych czy kulturalnych oraz ciekawe propozycje spędzania wolnego czasu.

Tegoroczne wakacje różnią się od tych, które znamy z poprzednich lat. Ze względu na pandemię koronawirusa nie wszyscy uczniowie mogli wyjechać na upragniony wypoczynek. Niektórzy z nich spędzają wakacje w miejscu zamieszkania, wśród swoich najbliższych. Wiele rodzin musiało także zmienić lub ograniczyć swoje plany wypoczynkowe.

Dlatego też ministerstwo chce wesprzeć uczniów i rodziców, przekazując im informacje o ciekawych i wartościowych inicjatywach, takich jak: warsztaty, zajęcia i inne działania realizowane on-line, wydarzenia sportowe czy przedsięwzięcia kulturalne.

MEN będzie również polecał strony i serwisy internetowe, które mogą być inspiracją do zorganizowania ciekawej wycieczki czy aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu. W akcji nie zabraknie także informacji związanych z bezpieczeństwem podczas letniego wypoczynku oraz z działaniami służb ratunkowych w tym zakresie.

Informacje o działaniach i inicjatywach skierowanych do dzieci i młodzieży oraz rodziców będą zamieszczane w mediach społecznościowych i na stronie internetowej MEN z oznaczeniem #DobreWakacje.

 

Ł

Jak spędzisz tegoroczne wakacje?

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe