Warto pokazać te zdjęcia. Zrób miastu prezent na jego 45 urodziny

  • 27.07.2020, 12:34
  • Źródło: UM K-K
Warto pokazać te zdjęcia. Zrób miastu prezent na jego 45 urodziny
Zapewne nie poznalibyśmy wielu ciekawych historii oraz miejsc związanych z naszym miastem, gdyby nie zdjęcia z rodzinnych albumów schowanych głęboko w szafach, szufladach bądź mocno zakurzonych skrzyniach na strychu.

Po niektórych interesujących miejscach pozostały już tylko wspomnienia, babcine opowieści oraz właśnie stare zdjęcia, które znów mają okazję ujrzeć światło dzienne. Okazją ku temu są kolejne urodziny Kędzierzyna-Koźla. W tym roku mija 45 lat od utworzenia naszego miasta. Tutejszy magistrat zachęca abyście w swych domowych archiwach poszukali zdjęć Kędzierzyna-Koźla, zarówno tych sprzed lat, jak i współczesnych. To właśnie z nich powstanie wyjątkowa wystawa.

Możecie także opisać okoliczności ich powstania bądź sytuację, którą zdjęcia obrazują. Najciekawsze z nich zostaną zaprezentowane na organizowanej jesienią ekspozycji z okazji urodzin miasta. Fotografie należy przesyłać na adres: [email protected] do końca sierpnia. Czasu nie zostało więc zbyt dużo. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu: 77 4050364.

 

 

 

Źródło: UM K-K

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe