Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na prywatne seanse

  • 28.07.2020, 16:09
  • Ł
Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na prywatne seanse
Kino „Helios” przy al. Armii Krajowej w Kędzierzynie-Koźlu ma nową propozycję dla miłośników kina. Można zarezerwować seans dla siebie i znajomych na wyłączność.

„Przejmij kino ze swoją paczką!” to propozycja dla tych, którzy chcą spędzić czas w kinie wyłącznie w swoim gronie lub zrobić komuś niepowtarzalny prezent. Teraz każdy ma możliwość wykupienia seansu na wyłączność i obejrzenia wybranego filmu – spośród najciekawszych tytułów ostatnich miesięcy – w gronie przyjaciół czy rodziny. Wystarczy wejść na stronę internetową Heliosa, dokonać rezerwacji dla wybranej liczy osób, a następnie zjawić się w kinie w wybranym terminie 30 minut przed planowaną projekcją i wybrać film.

W seansie może wziąć udział jedna osoba lub większa grupa, z zastrzeżeniem, iż zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego liczba widzów nie może być większa niż połowa miejsc dostępnych w sali. Cena minimalna seansu prywatnego (do 20 widzów w sali) wynosi 200 zł.

Obecnie wśród tytułów do wyboru znajdziemy m.in.: przejmujący i nagrodzony dwoma Oscarami amerykański dramat „Joker” ze znakomitą rolą Joaquina Phoenixa czy świetny polski film sensacyjny „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. Jest też melodramat muzyczny "Narodziny gwiazdy" z Bradleyem Cooperem i Lady Gagą w rolach głównych, który otrzymał siedem nominacji do Oscara w 2019 roku, a także animowany film dla dzieci „Naprzód”.

Sieć zadba, aby każdy czuł się komfortowo podczas wizyt, oczywiście z zachowaniem wymogów higieny i bezpieczeństwa.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe