Wyjątkowa ekspozycja w ŠKODZIE. Do salonu sprowadzono zabytkowy model z 1968 roku

  • 30.07.2020, 12:23
  • ART
Wyjątkowa ekspozycja w ŠKODZIE. Do salonu sprowadzono zabytkowy model z 1968 roku
W salonie LELLEK KOŹLE można podziwiać wyjątkową wystawę: ŠKODY Octavia wszystkich generacji, począwszy od modelu „0" z 1968 roku po premierową Octavię IV.

To niepowtarzalna okazja by zobaczyć wszystkie modele tego samochodu w jednym miejscu. Trzeba się śpieszyć bo wydarzenie zakończy się w sobotę 1 sierpnia o godzinie 14.00. To prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji, Octavia z '68 roku została zachowana w oryginalnym stanie, obok niej w salonie stoją młodsze modele: Octavia I, Octavia II, Octavia II FL, Octavia III i Octavia III FL a na wejściu wita nas piękna premierowa Octavia IV.
Lellek przygotował dla gości sporo niespodzianek.

 - Goście otrzymują specjalną mapę z historyczną ścieżką po salonie. W trakcie wędrówki zaliczają zadania, za których wykonanie czekają  nagrody - letni płyn do spryskiwaczy oraz „Ceska zasilke" czyli paczka klasycznych czeskich produktów. Odwiedzający przypomną sobie smak oryginalnej czeskiej Kofoli, czekolady Studentska, Bramkurky, czy Lentilek a dzieci zapoznają się z postacią krecika na ekranie oraz w strefie kolorowanek – wylicza Małgorzata Bzdak z działu marketingu LELLEK KOŹLE.
W trakcie wizyty będzie można wziąć udział w Quizie dotyczącym historii marki ŠKODA i wygrać voucher o wartości 200zł na kolację w czeskiej restauracji działającej na terenie Kędzierzyna-Koźla. Każdy może odbyć jazdę testową premierowym modelem Octavia, a w piątek 31 lipca skorzystać z bezpłatnej wyceny posiadanego samochodu w dziale samochodów używanych.
W trakcie dni otwartych trwa akcja LETNI PAKIET SERWISOWY w skład której wchodzi dezynfekcja klimatyzacji środkiem biobójczym, ozonowanie auta, gruntowny przegląd letni z rabatem na usługi poprawiające ewentualne usterki. Promocyjna cena pakietu kosztuje tylko 149 zł.

- Aby uniknąć tłumu można zapisać się na konkretną godzinę przez formularz na stronie: nowaoctavia.lellek.com.pl lub telefonicznie: 77 540 11 30. Zachowujemy wszelkie zasady bezpieczeństwa, dostosowując się do zaleceń MZ i GIS. Samochody, jak i salon są regularnie dezynfekowane – zaznacza Małgorzata Bzdak.

ART

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe