Rusza sprzedaż biletów na "Szantki"

  • 26.02.2019, 17:41
  • Ł
Rusza sprzedaż biletów na "Szantki"
Miłośnicy morskich opowieści z naszego miasta już zacierają ręce, bo zbliża się 31. edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Żeglarskiej i Poezji Morskiej „Szantki”.

„Szantki” mają w Kędzierzynie-Koźlu swoich wiernych fanów i od lat bilety na niektóre koncerty sprzedają się jak świeże bułeczki. I choć do festiwalu pozostało jeszcze sporo czasu – zaplanowano go w dniach 15-16 marca, to sprzedaż wejściówek na koncerty w domu kultury przy ul. Skarbowej rozpocznie się wcześniej.

Bilety będzie można kupić wyłącznie w kasie kozielskiego kina „Twierdza” od 27 lutego od godz. 15. Obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

 

Co tym razem dla fanów gatunku przygotował Miejski Ośrodek Kultury, który jest organizatorem wydarzenia? 31. edycja przeglądu rozpocznie się 15 marca o godz. 19 jubileuszem Jerzego Porębskiego. W koncercie pt. „80-tka Porębusia” wystąpią: Marek Szurawski, Ryszard Muzaj i Mirek „Kowal” Kowalewski oraz zespoły Nierobers i Ryczące Dwudziestki.

 

Dzień później w Domu Kultury „Koźle” dwuczęściowy Wieczór Poezji Morskiej. W pierwszym koncercie o godz. 18 wystąpią: Marek Szurawski, Anna Jellinek, Damian Surow, Ryszard Muzaj i Anna Ciaszkiewicz z Nierobers. Natomiast o godz. 20 rozpocznie się koncert galowy, a w nim wystąpią: Marek Szurawski, Ryszard Muzaj, Mirek „Kowal” Kowalewski, Anna Ciaszkiewicz oraz zespoły Nierobers i EKT Gdynia.

 

Bilety na każdy dzień kosztują: 60 zł i 50 zł (ulgowy), a karnet na dwa dni: 100 i 80 zł (ulgowy).

 

W tym roku nie zabraknie też programu szantowego dla dzieci. Teatr Rozrywki „Trójkąt” z Zielonej Góry przedstawi spektakl pt. „Żeglarze siedmiu mórz” w Domu Kultury „Chemik” 15 marca o godz. 10. Bilety w cenie 12 zł do kupienia w kasach kin „Chemik” i „Twierdza”. Rezerwacja miejsc pod numerami tel.: 774802556 lub 774802557. Liczba miejsc ograniczona.

 

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe